شرکت آرام گستر پارس(AGP)

 

این شرکت واردکننده انواع عایق های صوتی، عایق های حرارتی و عایق های رطوبتی می باشد. این عایق ها دارای آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا هستند و استانداردها و تأییدیه های اروپایی و آمریکایی از جمله ASTM، BS، TÜV و همچنین تأییدیه تست مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی ایران را دارا می باشند.

عایق های صوتی شرکت آرام گستر پارس از جنس فوم های ضد صدای نانو بوده و توانایی جذب صوت و جلوگیری از انعکاس و انتقال آن، کنترل شدت صدای اطراف، کاهش خروج صدا از دیوارها و نهایتاً ایجاد محیطی آرام و به دور از تنش را بدون نیاز به هیچ گونه ماده ترکیبی اضافی از جمله پشم شیشه و پشم سنگ را دارا می باشند. همچنین از این فوم های آکوستیک نانو به عنوان عایق حرارتی و رطوبتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی و ایجاد پدیده مخرب کندانس استفاده می کنند.

فوم های آکوستیک این شرکت دارای دو مدل دوطرف صاف و شانه تخم مرغی هستند که بسته به نوع کاربری و شدت صدا از ضخامت های 2 و 4 سانتی متری برخوردار می باشند. انواع کاربری این فوم های صداگیر در دیوارهای مشترک بین واحدها، استدیوهای ضبط صدا، خودروها و لوکوموتیوها، سالن جلسات، کنسرت ها، کتابخانه ها، سینما ها، محفظه های توربین ها، پمپ ها، کمپرسورها، دیزل ژنراتورها و … می باشد.

درباره آرام گستر پارس

 

لزوم استفاده از عایق های صوتی:

امروزه اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف و ایجاد هزینه های سنگین آن و همچنین ایجاد محیطی آرام و به دور از سر و صداهای مزاحم در محیط کار، آموزش، تفریح، استراحت و … بر کسی پوشیده نیست. در همین راستا صنعت عایق صوتی به عنوان راه حلی مطمئن و مقرون به صرفه مورد توجه کشورهای پیشرفته دنیا قرار گرفته است. اما متأسفانه صنعت عایق صوتی و عایق حرارتی و رطوبتی در ایران جایگاه مناسبی نداشته و سازندگان محترم در اغلب موارد بدون در نظر گرفتن هزینه های سنگینی که در زمان بهره برداری در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … به مالکین تحمیل می گردد، به فکر کاهش هزینه های ساخت و کسب سود بیشتر هستند.

لذا شرکت آرام گستر پارس(AGP) ضمن شناخت از نیاز بازار ایران، اقدام به عرضه یک محصول (بدون نیاز به هیچ گونه مواد اضافی و روش ترکیبی) که همزمان به عنوان عایق حرارتی و عایق صوتی با کلاس جهانی و کیفیتی عالی می باشد، نموده است.

تلاش مجموعه آرام گستر پارس بر آن است تا با معرفی اصولی و فنی دانش عایق صوتی و عایق حرارتی و رطوبتی توسط کادر فنی و مجرب خود، این محصول را به صورت علمی به جامعه معرفی نماید.