عایق صوتی شانه تخم مرغی شرکت آرام گستر پارس دارای آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا، استانداردها و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی ایران می باشند.

عایق صوتی شانه تخم مرغی چیست؟

به این نوع از عایق صوتی که در یک سمت خود شکلی شبیه به شانه تخم مرغ و از جنس پلی اورتان دارد عایق صوتی شانه تخم مرغی می‌گویند.
شکل تخم مرغی و فراز و نشیب این فوم‌ها، امواج را شکسته و موجب جذب بیشتر آن‌ها می‌گردد، همچنین روزنه‌های موجود بر روی عایق شانه تخم مرغی نسوز، خلل و فرجی دارند که می‌تواند طیف وسیعی از صدا را با فرکانس‌ زیاد جذب کند و از پژواک آن جلوگیری نماید.

فوم شانه تخم مرغی نسوز به دلیل داشتن حالت اسفنجی، انعطاف پذیری، نرمی و خلل و فرجی، جز دسته فوم‌های سلول باز به حساب می‌آید که این فوم یکی از ارزان‌ترین و پرکاربرد‌ترین ابزارهای آکوستیک شناخته شده است. 

مکانیسم عایق صوتی شانه تخم مرغی نسوز

عایق صوتی شانه تخم مرغی نسوز به دلیل داشتن ساختار سلول باز، امواج صوتی را درون خود جذب می‌کند و انرژی مکانیکی صوت را به انرژی حرارتی تبدیل می‌نماید.
همچنین ساختار تخم مرغی شکل عایق‌ها، باعث می‌شود به دلیل داشتن خمیدگی و تورفتگی سطح این فوم روکار تمامی امواج صوتی موجود در محیط را جذب خود کرده و فرکانس‌های اضافه محیط حذف گردند در نتیجه این امر موجب می‌شود تا عایق صوتی  با کاهش تعداد انعکاس‌های صوتی داخل اتاق عملکرد بهتری در دفع صدا داشته باشد. برخی از موارد پر کاربرد عایق صوتی شانه تخم مرغی در فهرست زیر موجود است:

 • پلاتو و آمفی تئاترها
 • سالن‌های اجتماعات و تالار‌های بزرگ
 • ایجاد مکانی آرام و بدون استرس برای محیط کار کارمندان ادارات و اتاق‌های مدیریتی شرکت‌ها
 • عایق کاری دیواره‌های استدیو‌های حرفه‌ای و خانگی(دد روم و اتاق کنترل) جهت جلوگیری از انعکاس صدا
 • حذف ریورب و فرکانس‌های بالا در محیط‌های نزدیک به کارخانجات پر سر و صدا و محیط‌های کاری مشابه
 • دیوار‌های خانه‌های در معرض سر و صدای زیاد مانند خانه‌های آپارتمانی در شهر‌های بزرگ تهران، اصفهان و موارد مشابه

ویژگی‌های فوم شانه تخم مرغی نسوز

این عایق صوتی شانه تخم مرغی، فوم الاستومری ضد حریق، عایق صوت و عایق سوز می‌باشد که دارای ویژگی‌های بسیاری است و ما در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

عایق صوتی

مشخصات فنی فوم شانه تخمه مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی کند سوزعایق شانه تخم مرغی ساده
ابعاد ورق240×100 سانتی متر100x200 سانتی متر
دانسیته 70 کیلوگرم بر متر مکعبدر انواع مدل های 12، 14، 17، 22، 30 کیلوگرم بر متر مکعب
ضریب جذب صوت0٫60٫45
ضخامت3.5 سانتی متر2 تا 8 سانتی متر
ضریب انتقال حرارت0.045 (w/mk)0.025 (w/mk)
دامنه تحمل دمایی-30 -> +130 (c)-10 -> +90 (c)
مقاومت در برابر آتشنسوزخیر
مقدار جذب آب0٫70٫4
نوع چسبچسب دارفاقد چسب

نکاتی در مورد عایق صوتی شانه تخم مرغی

در هنگام خرید و نصب این فوم‌ها باید به نکاتی توجه کرد تا بهترین نتیجه را بتوان از انتخاب و استفاده این فوم‌ شانه تخم مرغی نسوز بدست آورد:

1- ضخامت و ابعاد فوم شانه تخم مرغی نسوز

در موقع نصب این فوم، نباید آن را کشید، زیرا خاصیت خود را از دست می‌دهد. این فوم‌ها به صورت جفت تولید می‌شوند، و ضخامت‌های ذکر شده ضخامت جفت آن‌ها به هم چسبیده است. برای مثال اگر ضخامت ۵ سانتی متر باشد، ضخامت هر یک از این جفت حدود ۳ یا ۴ سانتی‌متر است. ضخامت فوم‌های ارائه شده توسط آرام گستر پارس، فاصله سطح تا قله تخم مرغی شکل فوم است که دو قسمت به هم چسبیده باشد.

2- جنس عایق شانه تخم مرغی نسوز

دلیل تبدیل این فوم‌های شانه تخم مرغی به پرکاربردترین عایق‌های صوتی، استفاده از فوم‌هایی با جنس پلی یورتان یا پولی اورتان می‌باشد زیرا از جدیدترین مواد کشف شده و ضد حریق در صنعت پلیمر می‌باشند.

3- دانسیته فوم‌ عایق صدا شانه تخم مرغی

به چگالی و فشردگی‌های بین مولکول‌های اجسام دانسیته گفته می‌شود که میزان جذب و صداگیری این فوم‌ها با دانسیته رابطه مستقیم دارد یعنی هرچه دانسیته موجود در فوم‌ها بیشتر باشد جذب صدا بیشتر می‌باشد.

4- رنگ عایق صوتی شانه تخم مرغی نسوز

این فوم‌ها رنگ‌های زیادی دارند اما به سبب عدم استقبال بازار کشور از رنگ‌های مختلف رنگ فوم موجود در بازار رنگ خاکستری یا طوسی است. خاکستری رنگی خنثی بوده و به همین دلیل در کار نشسته و با مابقی اجزا و رنگ‌های دیگر همخوانی دارد. هرچه دانسیته فوم بیشتر باشد، رنگ فوم تیره‌تر و هرچه دانسیته کمتر باشد، رنگ فوم روشن‌تر خواهد بود.

در صورت نیاز به رنگ خاصی، می‌توانید با استفاده از شماره کارشناس فروش آرام گستر پارس در برگ تماس با مای وب سایت، در تماس باشید.

5- ضعف فوم شانه تخم مرغی نسوز

این فوم بسیار محبوب و کارآمد است. اما در میان خوبی‌هایش، ضعف‌ و نکات منفی دیگری نیز دارد. همانطور که اشاره شد این فوم رفته رفته خاصیت خود را از دست می‌دهد. در این زمان رنگش روشن‌تر می‌شود. برای مثال اگر خاکستری پر رنگ باشد، خاکستری کم رنگ و مایل به زرد می‌شود. کیفیت فوم عامل اصلی تعیین طول عمر فوم است. در صورتی که مواد اولیه تشکیل دهنده از کیفیت کمتری برخوردار باشند، این اتفاق زودتر می‌‌افتد.

همچنین عامل دیگری که بر زرد شدن فوم تاثیر دارد، دانسیته فوم است. در واقع فاصله بین مولکولی کمتر شده و تراکم بیشتر می‌شود و چگالی بیشتر می‌شود.

محیط آکوستیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

آکوستیک به معنی کیفیت و میزان بازتاب صوتی یک اتاق می‌باشد در فهرست زیر، برخی از ویژگی‌های اساسی و مهم، محیط اکوستیک جمع‌آوری شده‌اند:

 • هیچ گونه انعکاس صدایی رخ ندهد.
 • صدای خواننده و نوازندگان بایستی به صورت یکنواخت پخش شود.
 • آلودگی صوتی از محیط خارجی به داخل محیط اکوستیک وارد نشود.
 • تمام افراد حاضر در محیط بایستی به خوبی و وضوح بسیار زیاد صداها را بشنوند.
 • همچنین صداهای موجود در محیط داخلی، نباید خارج شوند و برای دیگران آلودگی صوتی ایجاد کنند.

چطور بدون دردسر، محیط استودیو خودم رو اکوستیک کنم؟

قبل از هرچیزی می‌خواهیم دو مقوله‌ی ” آکوستیک ” و ” عایق صوتی ” را با یکدیگر بررسی کنیم:

فرایند ” آکوستیک ”  بیشتر از هر چیزی کنترل بر بازگشت امواج صوتی و حذف هوم‌های اضافه تمرکز دارد. طبیعتا در مکان ” آکوستیک شده “، به مراتب میکس بهتری نسبت به همان مکان قبل از آکوستیک شدن تجربه خواهید کرد. اما عبارت ” عایق صدا ” مستقیما مانع عبور امواج صوتی می‌شود، و در این فرآیند تمرکز بر روی جلوگیری از ورود و خروج صوت می‌باشد. اگر استودیوی خود را به خوبی عایق کاری کرده باشید، بایستی بدون دغدغه و استرس، به فعالیت خود ادامه دهید و دیگر نباید نگران مزاحمت برای همسایگان و خروج آلودگی صوتی به خارج از اتاق و ساختمان باشید.

خوب است بدانید عایق شانه تخم مرغی محصولی مقرون به صرفه و کاربردی است، اما به معنای تخصصی بودن آن نیست. یعنی در صورت نیاز به عایق کاری کاملا تخصصی و حرفه‌ای، بایستی از عایق‌های دیگر به صورت ترکیبی استفاده شود تا محیط کاملا عایق صوت باشد. به طور مثال اگر بخواهید یک استودیوی موسیقی را برای شروع فعالیت، بهینه سازی کنید می‌توانید :

 1.  جهت جلوگیری از خروج امواج صوتی به بیرون و بر عکس از پشم سنگ یا یونولیت استفاده کنید. البته صرفا درب اتاق یا لوله‌های بالای درب که وسط آن شیشه قرار می‌گیرد.
 2. جهت پوشش سطوح نیاز به عایق کاری صوتی، از فوم شانه تخم مرغی استفاده کنید. مواد اولیه عایق‌های صوتی چندان طراحی و ظاهر زیبایی ندارند، از این رو می‌توان از فوم‌های شانه تخم مرغی و هرمی جهت عایق کاری سطوح استفاده کرد.
 3. کنترل فرکانس‌های میانی ( mid ) از پنل‌های جاذب فلکسی یا ام-دی استفاده کنید. همچنین لازم نیست که تمام سطح محیط کارتان را عایق شانه تخم مرغی یا هرمی بزنید. هرجایی که منابع صوتی مانند اسپیکر‌ها قرار می‌گیرند، دقیقا روبروی آن‌ها بهترین و لازم‌ترین قسمت عایق کاری است و دیگر نیاز نیست تمام دیوار و یا سقف را عایق کاری کنید که هزینه‌تان بیشتر شود. البته در برخی از موارد، منابع تولید کننده امواج صوتی، امواج خود را رو به سقف آزاد می‌کنند که در چنین شرایطی امواج با سقف برخورد می‌کنند و عایق کاری سقف از اولویت ویژه‌ای برخوردار می‌شود اما نیاز نیست کل سطح سقف را عایق کاری کرد، فقط قسمت‌هایی که بیشترین اصطکاک با صوت را دارند از اولویت برخوردارند.
 4.  برای از بین بردن هوم ایجاد شده توسط اسپیکر‌ها و کنترل فرکانس‌های بم ( low ) : از باس ترپ در گوشه‌های اتاق استفاده کنید. باس ترپ‌ها وظیفه‌ی کنترل فرکانس‌های پایین ( بم ) را در محیط ایفا می‌کنند. زمانی که به صورت صحیح در اتاق از باس ترپ استفاده می‌کنید فرکانس‌های بم تمیز‌تری خواهید شنید پس می‌توانید با خیال راحت بین سمپل‌های kick  یا Bass موجود در آرشیو‌تان، بهترین‌ها را انتخاب کنید. اگر به هر دلیلی قادر به هزینه بابت باس ترپ نیستید، پیشنهاد می‌شود که حداقل سه عدد باس ترپ برای گوشه‌های دیوار در قسمت بالایی و چسبیده به سقف اتاق در نظر بگیرید.
 5.  کنترل برگشت صداهای تولید شده توسط اسپیکرها: از پنل‌های دیفیوزر استفاده کنید. دیفیوزر‌ها همانند قله‌های فوم شانه تخم مرغی و هرمی، عمل شکست فرکانس‌های صوتی را به خوبی انجام می‌دهند. پس بهتر است بر روی دیوار یا سقف، دقیقا مقابل اسپیکر‌ها(دیواری که پشت سر شما قرار دارد، حداقل دو عدد دیفیوزر) نصب شود.

نکته مهم:

از هر نمونه کار، ویدئویی برای مشتریان گرامی تهیه می‌شود تا دید بهتری نسبت به نحوه نصب و نیازشان پیدا کنند. از منوی بالای وب سایت ارام گستر پارس بخش نمونه کار‌ها می‌توانید لیست بروز شده این محتویات را بررسی کرده و از آن‌ها دیدن نمایید. تمامی این توضیحات بالایی که خدمتتان عرض شد، جنبه‌ی پیش زمینه ذهنی نسبت به عایق صوتی و آکوستیک در محیط کار و اتاق خواب خانه‌تان را داشت. اما در صورت نیاز به نصب و عایق کاری حرفه‌ای که هیچ‌گونه مشکلی نداشته باشد، بایستی با کارشناسان آرام گستر پارس تماس گرفته و جزئیات دقیق‌تری در مورد این فرآیند کسب کنید. 

آیا فوم شانه تخم مرغی به تنهایی گزینه مناسبی برای جلوگیری از ورود و خروج امواج صوتی تولید شده در داخل و خارج از محیط مد نظر است؟

خیر، فوم شانه تخم مرغی گزینه خوبی برای عایق کاری است اما نه کامل. برای عایق سازی کامل و گزینه پیشنهاد شده تیم آرام گستر برحسب تجربه این می‌باشد که برای مثال درب اتاق را بهتر است با استفاده از پشم سنگ، یونولیت و یا فوم پلی اتیلن ضخیم، عایق کاری کرده و برای قسمت خارجی که نمای بیرونی آن است، از فوم شانه تخم مرغی یا هرمی استفاده کنید که زیبا‌تر است. در کل برای داشتن بهترین کیفیت بر حسب برآورد هزینه ها،‌بهتر است تا از یکی از موارد ذکر شده مانند پشم سنگ در زیر کار و روی آن را با فوم شانه تخم مرغی پوشش دهید.

آیا برای محیط آکوستیک، عایق سازی صوتی نیز نیاز است؟

اگر در مکانی هستید که سر و صدا زیاد نیست، مانند صدای مزاحم همسایه‌ها و برعکس، صدای تردد خودرو در خیابان، صدای مغازه‌ها و یا کارخانه‌های صنعتی مانند صدای تراشکاری، جوشکاری و موارد مشابه، نیازی به عایق کاری صوتی ندارید.در چنین شرایطی بایستی بازگشت صدا را با آکوستیک صحیح در اتاق کنترل کنید. اما اگر این چنین نیست، بایستی ابتدا محیط کار را عایق کاری صوتی کنید تا صدا‌های اضافه وارد و یا امواج تولید شده به خارج، خروج نکنند. چرا که این فرکانس‌ها چه در داخل و چه در خارج از اتاق کار آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند. سپس می‌توانید محیط را اکوستیک کنید.

چطور پنل‌های آکوستیک را در جای مناسب نصب کنیم؟

 • باس ترپ: در گوشه‌های دیوار، تقریبا در ارتفاع ۱ متری و هم اندازه با منابع تولید امواج صوتی(اگر دو عدد باس ترپ را در ادامه ی یکدیگر و روی هم نصب کنید، سطح بیشتری را پوشش خواهید داد) در صورتی که تعداد باس ترپ کمتری در دسترس دارید، سه گوشه‌ی اتاق خود سه پنل باس ترپ در قسمت بالایی و چسبیده به سقف اتاق نصب کنید.
 • پنل فلکسی: مناسب سقف و دیوار‌های مجاور(چپ و راست محل نشستن). برای نصب این پلن‌ها در مکان دقیق‌تر، نیاز به یک آینه متوسط(نه زیاد بزرگ ن زیاد کوچک) و یک نفر دستیار دارید.همچنین برای تعیین محل دقیق برخورد امواج صوتی تولید شده توسط اسپیکر‌ها:
 1. پشت صندلی کار خود برعکس و رو به پشت میز و اسپیکر‌ها، بصورت ثابت بنشینید.
 2. صندلی را در مرکز مثلثی شکلی با اسپیکر‌هایتان تنظیم کنید.
 3. از دستیار خود بخواهید تا آینه را پشت سر شما و هم ارتفاع اسپیکر‌هایتان روی دیوار نگه دارد.
 4. حال از او بخواهید که آینه را در راستای افقی و یک خط صاف حرکت دهد.
 5. در حالی که آینه در راستای افقی در حال حرکت است، هر کجا که تصویر هر یک از اسپیکرها را در آینه مشاهده کردید، قسمت‌های مهمی هستند که پنل‌‌ها باید در آنجا نصب شوند.
 • پنل‌های ام-دی: این پنل‌ها را بر روی دیوار مقابل خودتان(دقیقا ضلع پشت اسپیکرها) به مساحت ۱ متر در ۱.۵ متر از ارتفاع میز به سمت بالا نصب کنید.
 • پنل‌های دیفیوزر: پنل‌های دیفیوزر انواع مختلفی دارند. می‌توانید دو عدد از پنل‌ها را جهت شکست قوی‌تر فرکانس‌های تولید شده توسط اسپیکر، بر روی دیوار مقابل اسپیکر‌ها(دقیقا ضلع پشت سر شما) در ارتفاع هم اندازه با منبع تولید صدا نصب کنید.
 • فوم شانه تخم مرغی یا هرمی: از این فوم‌ها برای پوشاندن سطوحی که عایق شده‌اند (مثل درب‌ها) استفاده کنید.

قیمت عایق صوتی شانه تخم مرغی نسوز

این فوم ارزشمند و کاربردی، در داخل کشور تولید شده و کیفیت نسبتا مطلوبی دارد. در صورت نیاز به استعلام قیمت روزانه عایق صوتی شانه تخم مرغی، از لیست قیمت بالای صفحه استفاده کنید.

قیمت عایق صوتی شانه تخمه مرغی اتاق خواب

درصورتی که افراد قصد دارند اتاق خواب خود را عایق شانه تخم مرغی کنند، باید از چند مرکز معتبر مانند شرکت آرام گستر پارس قیمت عایق صوتی اتاق خواب را استعلام بگیرند و همچنین با مشاوره با مراکز فروش عایق صوتی و تخمین ابعاد اتاق مورد نظر خود می‌توانند با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت عایق صوتی اتاق خواب ، محیط خود را عایق نماید.

خرید فوم شانه تخم مرغی نسوز

در صورت نیاز به خرید عایق صوتی شانه تخم مرغی، با شماره واحد فروش آرام گستر پارس تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان در مورد مشکلات فنی خود، قیمت لحظه‌ای محصول را استعلام کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.به دلیل نوسانات ارز در کشور، قیمت‌ها روزانه در حال بروزرسانی هستند. همچنین در صورت نیاز به استعلام قیمت فوم شانه تخم مرغی تولید شده اصفهان، تهران کرج، مشهد و سایر نقاط کشور با ما در تماس باشید.

دیدگاهی در مورد “عایق صوتی شانه تخم مرغی

 1. حسینی گفت:

  سلام
  ما از ناحیه سقف آپارتمان بالا و پائین به شدت مشکل سرو صدا حتی حرف زدن معمول و کشیده شدن اشیا رو داریم با چه روشی که کمترین تخریب یا حتی بدون تخریب میتوان عایق صوتی انجام داد؟

  1. سلام شما با عایق های صدا دو طرف میتوانید مشکل سقف حل کنید تخریب نداره ولی باید اکیپ اجرایی شرکت انجام بدن مرسی

 2. علی گفت:

  سلام، برای از بین بردن صدای موتور پمپ آب از چه عایقی برای دور موتور باید استفاده کرد؟ تقریبا چند درصد صدا را کم می کند.؟
  نمایندگی شهرستان هم دارید؟

  1. سلام برای پمپ اب شما یه باکس با ام دی اف باید دروست کتید و عایق های صوتی شانه تخم مرغی شرکت استفاده کنید با دانسیته بالا مرسی

 3. مسعود گفت:

  سلام
  برای اتاق پمپ و جارو مرکزی چه عایقی پیشنهاد می کنید؟
  چند دسی بل صدا رو کاهش میده؟

  1. سلام برای مشاوره و راهنمایی بهتر شما تماس بگیرین ممنون میشم چون توضیح زیاد میخواد مرسی

   1. اشکان حسینی گفت:

    سبلام
    برای دیوار مشترک همسایه و همجنین درب ورودی که صدا ی بیرون یه داخل اپارتمان نیاد چه پیشنهادی دارید

    1. سلام لطف بفرمایید با واحد اجرایی اقای دانشوند 09105424398 تماس بگیرین مرسی

 4. امیر گفت:

  سلام چطور سفارش بدیم و آیا راهکاری برای درب کوچک چوبی دارید که بالاش هم شیشه هست
  این اتاق گیمینگ خواهد بود چند لایه باید استفاده کنیم تا اصلا صدایی رد نشه

  1. سلام لطف کنید با شرکت تماس بگیرین ولی اجرای درب و بالای درب که استانه هستش باید عایق شود مرسی

 5. مهدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای باکس دستگاه ماینر چه عایق صوتی را پیشنهاد میدین؟

  1. سلام بهترین عایق عایق های شانه تخم مرغی نسوز و حرارتی با تراکم بالا هستش میتوانید استفاده کنید

 6. بهنام گفت:

  سلام دو اتاق مجاور هم داریم که بینش از در چوبی به طول ۳ متر و ارتفاع ۳ متر استفاده شده و هیچ نیازی به درب ( نور و عبور و مرور)نیست، آیا می توان به جای استفاده از دیوارکشی از پنل آکوستیک شانه تخم مرغی استفاده کرد؟؟

  1. سلام بله از عایق شانه تخم مرغی شرکت با دانسیته بالا میتوانید استفاده کنید ولی اطمینان از درب که صدا رد نشه باشید

 7. بهنام گفت:

  سلام
  برای عایق کردن دیوار اتاق واسه نواختن ساز کوبه ای پیشنهاد میشه؟

  1. سلام برای عایق صوتی کوبه ای برای دیوار اجرا نمیشه شما باید عایق صوتی با دانسیته (چگالی بالا ) استفاده کنید

 8. دادار گفت:

  با سلام
  برای استفاده در موتور خانه آسانسور برای جلوگیری از صدای ترمز آن از چه عایقی باید استفاده کرد. لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با سپاس

  1. سلام از عایق های صوتی حرارتی با ضخامت 1 سانتیمتر استفاده کنید

 9. ناشناس گفت:

  با سلام و درود
  یه حیوون خونگی دارم که موقعی که تو اطاقش پارس میکنه صداش از پنجره رو به حیاط بیرون میره و تو حیاط شنیده میشه
  چکار میتونم انجام بدم؟

  1. سلام برای این کار شما باید پنجره اتاق دو یا سه جداره بکنید که نور گیر از بین نرود

 10. شاه محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر در مجاورت سالن نشیمن ما با توجه به دیوار مشترک بین ما و همسایه متاسفانه صدای تلویزیون و حتی صدای تلفن و صحبت افراد از دیوار عبور میکنه حدود مساحت دیوار مشترک ارتفاع 3 متر و طول دیوار حدود 8متر میباشد برای عایق بندی با عایق شانه تخم مرغی و روکش کناف کچی چه ضخامتی استفاده شود که بصورت صدرصد صدای مزاحم از بین برود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام برای عایق صوتی و صدا گیری همسایه یا دیوار مشترک باید شرکت خودش اجرا بکند که تا 80 درصد صدا گیری و دمپ انجام میشود

 11. محمدحسین گفت:

  سلام وقتتون بخیر ما همسایه مون پرنده داره چ صداش از درب آپارتمانمون میاد و اذیت میکنه ، چیکار میشه کرد با یه هزینه ی به صرفه طوری که سمت داخل درب خونه بتونیم نصب کنیمش؟
  لطفا راهنمایی کنید خیلی لازم داریم
  ممنون از شما

  1. سلام باید درب موجود رو با اجرا عایق و لمسه کوبی شود از طزیق شرکت مرسی

  2. سلام میتوان درب موجود را لمسه کوبی کرد و ضد صدا ولی بشرطی که از دیوار ها صدا نیاید مرسی

 12. علی گفت:

  با سلام
  عایق شانه تخم مرغی را میتوانیم به صورت استوانه در بیاریم؟ یعنی قابلیت خم شدن دارند؟

  1. سلام بله عایق های صوتی شانه تخم مرغی انعطاف پذیر هستن

  2. سلام عایق شانه تخم مرغی امکان پذیر هستش که به هر شکلی در بیاد

 13. محمد گفت:

  سلام، برای از بین بردن صدای موتور پمپ آب از چه عایقی برای دور موتور باید استفاده کرد؟

  1. برای این کار شما باید باکس با چوب دروست کنید و بعد عایق های شانه تخم مرغی استفتده شود از داخل

  2. سلام برای این کار باید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی استفاده شود

 14. منصور گفت:

  با سلام- احتراما در خصوص عایق های صوتی شانه تخم مرغی:
  !- آیا تنوع رنگ دارند؟ در صورت مثبت بودن تنوع رنگ های آن چگونه می باشد؟
  2- در بلند مدت اگر کثیف شوند و یا گرد و خاک را به خود جذب نمایند راه حلی برای شستشو و نصب مجدد دارند؟
  3- روش شسشو و غبار روبی از پنل های عایق صوتی شانه تخم مرغی چیست؟

  1. سلام عایق های شانه تخم مرغی رنگ بندی ندارند و طوسی هستن ولی شما میتوتانید از عایق های دکوراتیو شرکت استفاده کنید

  2. سلام یله لطف بکنید با شرکت برای عایق صوتی دکوراتیو تماس بگیرین ممنون

 15. مهری گفت:

  سلام وقتتون بخیر هزینه عایق کردن پنجره 100*180 چقدر میشه ؟ ممنون میشم جواب بدین 🙏

  1. سلام برای عایق کردن صدا پنجره باید 2 جداره یا 3 جداره شود

 16. محمد ساداتیه گفت:

  سلام
  برای دیوار درب و پنجره در فضای بزرگ نیاز داریم
  ایا در مشهد نمایندگی دارید اگر دارید اطلاع دهید که با کارشناس شما برای بازدید از محل تماس بگیزیم ممنون

  1. برای اجرا عایق صوتی درب و دیوا ر باید با شرکت تماس بگیرین و ارسال جنس داریم

 17. سلام عایق های دوطرف صاف سلول بسته و نسوز شرکت میتوانید استفاده کنید و در سایت مشخصات فنی موجود هستش

 18. شاهین گفت:

  برای کاهش صدای توالت ایا می توان درب توالت راازداخل ازفومهای شانه تخم مرغی که پشت چسب دارهستند استفاده نمود

  1. سلام بله درب سرویس رو لمسه میکنیم

 19. ناشناس گفت:

  سلام لطفا قیمتش

  1. سلام قیمت های اجرای عایق صوتی و درب هارو با شرکت تماس بگیریم مرسی

 20. رضا گفت:

  سلام،لیست قیمت پنل آکوستیک شانه تخم مرغی رو میخواستم.
  دیگه اینکه در شهر قم نمایندگی دارید؟

  1. سلام برای قیمت با شرکت یا شماره 09127104866 تماس بگیرین نماینده خیر ولی ارسال جنس داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *