09353040523

لطفا جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجرای درب آکوستیک فقط با شماره فوق تماس حاصل فرمایید.

درب های آکوستیک آرام گستر پارس AGP

همه‌ی ما می‌دانیم که داشتن آرامش در محیط خانه و یا محل کار چقدر مهم است. هرگونه سر و صدا حتی کوچکترین صداها به خصوص در محل کار باعث پرت شدن حواس کارمندان خواهد شد و در منزل آرامش را از شما صلب خواهد کرد.

بسیاری از افراد برای از بین بردن سر و صدای داخل آپارتمان، منازل مسکونی ، دفتر کار و یا غیره به راهکارهایی از جمله عایق صوتی دیوار مشترک روی می‌آورند. خب این بسیار خوب است اما متاسفانه اکثر مردم متوجه این موضوع نیستند که عایق صوتی درب یکی از موثرترین کارهایی است که باید انجام داد زیرا درب‌های آپارتمان یکی از اصلی‌ترین نواحی ورود سر و صدا به داخل منزل و یا دفترکار شما هستند.

در واقع درب و به طور کلی درگاه‌های ورودی باید جزو نخستین مکان‌هایی باشد که برای بحث عایق صوتی مورد توجه قرار می‌گیرند. البته برای عایق صوتی درب توالت و سرویس بهداشتی باید به بحث ضد آب بودن نیز توجه کرد.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که معمولا از قلم می‌افتد منافذ زیر درب است که می‌تواند بیش از آنچه تصور می‌کنید باعث آزار و اذیت شما شود. ما در شرکت آرام گستر پارس در تلاش هستیم با ارائه خدمت عایق صوتی درب و لمسه کوبی درب آن هم در محل‌، ضمن توجه به تمامی ریزه کاری‌های موجود، تجربه‌ی خوبی از آرامش را برای شما به ارمغان آوریم. 

عایق صوتی درب آپارتمان

کارشناس شرکت آرام گستر پارس : خوشبختانه نیازی به خرید درب جدید نیست. شرکت آرام گستر پارس فرآیند ضد صدا کردن درب و لمسه کوبی درب دفتر کار شما را در محل انجام خواهد داد.

کارشناس شرکت آرام گستر پارس : با مشاهده نمونه کار های شرکت آرام گستر پارس در بخش پایین همین صفحه می توانید یک دید کلی نسبت به ظاهر درب ها پس از ضد صدا شدن پیدا کنید. ضمن اینکه انتخاب رنگ و حتی نوع گل میخ استفاده شده در درب ها کاملا بر عهده شما مشتری عزیز است.

برخی از درب های ضد صدا شده توسط شرکت آرام گستر پارس

عایق صوتی درب چگونه انجام می شود؟

ضد صدا کردن درب‌ها توسط شرکت آرام گستر پارس در محل انجام می‌شود. به این صورت که تیم فنی شرکت به محل پروژه اعزام شده و عملیات عایق کاری درب‌ها را آغاز می‌کنند. بنابراین شما به هیچ عنوان نیازی به خرید درب جدید و منحصر به فردی نخواهید داشت.

در خصوص روش عایق کاری درب های عایق صدا باید بگوییم که ابتدا یک لایه تخته روی درب قرار می گیرد. سپس عایق های درب روی آن قرار گرفته که از جنس عایق صوتی دو طرف صاف شرکت آرام گستر پارس می‌باشد. عایق کردن درب‌ها طبق خواست مشتری می‌تواند در هر دو سمت و یا فقط در یک طرف درب انجام شود.

پس از عایق سازی درب یک لایه چرم مصنوعی به رنگ دلخواه مشتری روی درب کار می‌شود و نهایتا توسط گل میخ‌های مربعی شکل و یا لوزی شکل لمسه کوبی خواهد شد.

چرم مصنوعی عایق صوتی درب - لمسه کوبی درب
چرم مصنوعی استفاده شده بر روی لایه عایق صوتی درب و لمسه کوبی روی آن

موارد استفاده درب های ضد صدا

سایر روش های ضد صدا کردن درب

جنس چوب درب یکی از موثرترین عوامل در صداگیر بودن یا نبودن آن است.
بسیاری از درب‌ها به دلیل تو خالی بودن و تراکم نامناسب نمی‌توانند از نفوذ صدا به منزل و یا محل کار جلوگیری کنند. چوب‌های سنگین‌تر با جرم بیشتر عایق بهتری برای صدا می‌باشند و در عوض درب‌های توخالی و پوک نتیجه‌ای عکس خواهند داشت. با این وجود همانطور که در بالا گفتیم، جنس درب هرچیزی که باشد با ضد صدا کردن آن با استفاده از عایق صوتی درب می‌توانید تا حد بسیار خوبی آن را عایق صدا کرد.
در نهایت باید بگوییم در عایق کردن درب نسبت به عایق کردن پنجره و دیوار مشترک دستمان بسته‌تر است. زیرا به عنوان مثال برای عایق کردن پنجره شما می‌توانید از پرده‌های عایق صوتی استفاده کنید یا برای عایق کاری دیوار می‌توانید جلوی آن کتاب خانه قرار دهید یا تابلویی را به دیوار منزلتان آویزان کنید.
اما در رابطه با عایق کاری درب این گزینه ها را نمی‌توان انجام داد به همین دلیل مستقیما باید نسبت به عایق کاری و ضد صدا کردن درب اقدام کرد.

درب چرم ضد صدا

یکی از روش‌های عایق صوتی در، استفاده از درب چرم ضد صدا می‌باشد. در این درها، سوراخ و یا حفره‌ای که صدا از آن عبور کند وجود ندارد. در این روش با لمسه کاری و لمسه دوزی بر روی درب، علاوه بر جلوگیری از انتقال صدا، می‌توان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرد. برای ضد صدا کردن درب، از چرم درجه یک برای روکش درب، از مرغوب ترین عایق‌ها برای ایزوله کردن آن و از انواع مختلف گل میخ‌ها برای لمسه درب استفاده می‌شود.

رنگ و طرح این درها، براساس سلیقه مشتری و خواسته‌های آن ها انتخاب می‌شود. که علاوه بر بستن راه‌های نفوذ صدا از طریق درب، بر زیبایی محیط نیز افزوده شود. در این درها، سوراخ و یا حفره‌ای که صدا از آن عبور کند نیز، وجود ندارد.

موارد استفاده درب های ضد صدا

 • اتاق‌های مدیریتی
 • اتاق‌های کارگاه‌ها
 • سالن‌های کنفرانس
 • عایق صوتی دستشویی
 • درب شرکت‌ها و دفاتر کار
 • عایق صوتی درب آپارتمان
 • استودیو‌ها و اتاق‌های صدا
 • درب‌های ورودی و خروجی سالن سینما

سایر روش های ضد صدا کردن درب

جنس چوب درب یکی از موثرترین عوامل در صدا گیر درب بودن یا نبودن آن است. بسیاری از درب‌ها به دلیل تو خالی بودن و تراکم نامناسب نمی‌توانند از نفوذ صدا به منزل و یا محل کار جلوگیری کنند. چوب‌های سنگین‌تر با جرم بیشتر عایق بهتری برای صدا می‌باشند و در عوض درب‌های توخالی و پوک نتیجه‌ای عکس خواهند داشت. با این وجود همانطور که در بالا گفتیم، جنس درب هرچیزی که باشد با ضد صدا کردن آن با استفاده از آکوستیک درب می‌توانید تا حد بسیار خوبی آن را عایق صدا کرد.

در نهایت باید بگوییم در عایق کردن درب نسبت به عایق کردن پنجره و دیوار مشترک دستمان بسته‌تر است. زیرا به عنوان مثال برای عایق کردن پنجره شما می‌توانید از پرده‌های عایق صوتی استفاده کنید یا برای عایق کاری دیوار می‌توانید جلوی آن کتاب خانه قرار دهید یا تابلویی را به دیوار منزلتان آویزان کنید. اما در رابطه با عایق کاری درب این گزینه‌ها را نمی‌توان انجام داد به همین دلیل مستقیما باید نسبت به عایق کاری و ضد صدا کردن درب اقدام کرد.

عایق صدا برای درب

انواع مختلفی از فوم ضد صدا كردن درب یا آکوستیک کردن درب وجود دارد که امروزه بسیار زیاد بکار می‌روند حال در ادامه تعدادی از آن‌ها را نام خواهیم برد: 

 • عایق پشم سنگ

امن ترین نوع عایق حرارتی و صوتی که می‌توان برای آکوستیک درب از آن استفاده کرد پشم سنگ می‌باشد. این عایق که برای مهیا کردن و ایجاد حس آرامش در محیط‌های مختلف بسیار پرکاربرد است، با محیط زیست کاملاً سازگاری دارد و همچنین برای جلوگیری از آلودگی صوتی در سالن‌های کنفرانس، استودیوهای ضبط صدا، هتل‌ها، سالن‌های سینما، آموزشگاه‌ها و… استفاده می‌شود.

 • عایق صوتی سرب

یکی از دیگر انواع عایق صوتی مورد استفاده برای صداگیر درب ، عایق صوتی سرب است که دارای ویژگی‌هایی چون غیر قابل نفوذ بودن، زیاد بودن وزن ویژه، نرمی طبیعی، ظرفیت بالای کاهش سر و صدا می‌باشد.  در این عایق زیادی وزن  باعث کاهش شدت ارتعاشات صوتی، نرمی ورق سرب باعث کاهش ارتعاشات در سایر مصالح آکوستیکی عادی می‌شود.

 • فوم پلی یورتان

شما می‌توانید با استفاده از فوم پلی یورتان که دارای ساختاری سلول بسته و فشرده می‌باشد درب خود را ضد صدا کرده و از ورود و نفوذ صدا به داخل محیط جلوگیری نمایید.

 • فوم آکوستیک

این فوم‌ها دارای چند لایه هستند و بهتر است از آن‌ها برای عایق کردن درب‌هایی که در محیط‌های پر سر و صدا با صدا‌های ارتعاشی و قابل انتشار هستند استفاده نمایید.

 • واشرهای مخصوص

اگر فک می‌کنید که صدا و لرزش‌های موجود در محیط شما از طریق لبه ها و درزهای  درب به داخل نفوذ می‌کنند بهترین گزینه واشر ‌های مخصوص می‌باشد. که دارای جنسی پلاستیکی می‌باشند.

مزایا و معایب در عایق صدا

درب‌های ضد صدا که در محیط‌های پر سر و صدا یا حساس بسیار کاربرد دارند دارای مزایا و معایبی می‌باشند که در ادامه آن‌ها را نام خواهیم برد:

مزایا عایق صوتی درب

 • حفظ حریم شخصی: صداگیر درب آپارتمان با کاهش دادن انتضار صدا از داخل به بیرون باعث حفظ حریم  شخصی برای افراد می‌گردد.
 • کاهش نفوذ صدا: برای ایجاد یک فضای آرام و صمیمی پس از یک روز شلوغ نصب این درب‌ها کمک بسیاری خواهد کرد.
 • بهبود کیفیت صوتی: این درب‌ها با جلوگیری از انتقال ارتعاشات و صدا‌های غیر عادی باعث بهبود بخشیدن به صدا‌های دیگر می‌شود.

معایب عایق صوتی درب

 • زیاد بودن هزینه استفاده از درب ضد صدا یا تبدیل درب معمولی به درب آکوستیک
 • بزرگ بودن درب و نیاز به فضای بیشتر بات.جه به ضخامت آن‌ها
 • این درب‌ها باید توسط افراد ماهر نصب و با اصول تعیین شده نگهداری شوند.

قیمت درب ضد صدا آکوستیک

همانطور که می‌دانید استفاده از در ضد صدا و پنجره‌ دو جداره در ساختمان‌های تازه ساخت و جدید استفاده می‌شود زیرا که این وسایل از اتلاف انرژی و انتقال سرو صدای مزاحم جلوگیری می‌کنند.
هزينه آكوستيك كردن درب به مسائلی مانند تعداد لنگه در نوع عایق و … مربوط می‌شود بنابراین شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت عایق صوتی درب آپارتمان با قسمت فروش آرام گستر پارس تماس حاصل نمایید.

دیدگاهی در مورد “عایق درب آکوستیک – قیمت عایق صوتی درب آپارتمان ضد صدا

 1. حسام گفت:

  درود
  ما یک درب آلمینیومی قدیمی داریم
  آیا میشه روی اون اجرا کرد

  1. reza irani گفت:

   سلام بله از لمسه کوبی میشود استفاده کرد

 2. حمید گفت:

  سلام روزتان خوش سلامتی براتون برقرار باشه خواهشی داشتم متوجه نشدم درتهران انجام کاردارید؟ وموردی هست خواستم ازتون سوال کنم مترمربع درمواردی مثل دربها ودیوار قیمت یکسانه دیواری مشترک داریم که 15مترمربع دیوار هست ودرب ورودی آپارتمان یکدردو خواستم مبلغی که هزینه میشه برای موارد ذکر شده بادستمزدبفرماییدنهایتا چقدرخواهدشدممنون میشوم محبت بفرمائید تشکر فراوان

  1. سلام بله در تهران انجام میدیم و اینکه قبل از قیمت دادن حتما باید بازدید شود

  2. سلام بله در خدمت هستیم قیمت ها بستگی بازدید اجرایی دارد برای هماهنگی بازدید با شرکت تماس بگیرین مرسی

 3. محمد گفت:

  سلام
  من تصاویر درب های منزل رو که در سایت گذاشته اید را دیدم اما یه نکته مهم را که از قلم انداختید درز بین درب ها است ، آیا درز درب با چهارچوب را هم درزگیر میگذارید یا خیر ( مانند درزگیر درب و پنجره های upvc )
  با تشکر

  1. سلام بله کل درب به همراه درز ها انجام میشود برای عایق صوتی درب مرسی از توجه شما

 4. رامین گفت:

  سلام
  برای اینکه صدا از داخل آپارتمان به بیرون نرود.
  از داخل منزل لمسه کوبی میشود یا از پشت درب (مشاعات)؟

 5. اشکان حقیقی گفت:

  سلام. آیا در شهرستان هم سفارش کار قبول میکنید؟ یا اصلا نمایندگی ای فعال هم دارید؟

  1. سلام بابت کرونا اجرا خیر ولی ارسال عایق و متریال وجود دارد

  2. مسعود گفت:

   با سلام برای درب ورودی آپارتمان هم قابل اجراست .پیشنهاد دیگری دارید؟

   1. سلام بله قسمت محصولات و قسمت درب ها تشریف ببرین کامل توضیح داده شده است

 6. سلام برای اجرای عایق صدای درب و لمسه کوبی درب با شماره 09353040523 تماس بگیرین و عکس درب هارو برای این شماره واتساپ کنید مرسی

 7. ناشناس گفت:

  سلام‌میخواستم‌بدونم‌اگردوطرف‌درب‌ورودی‌‌عایق‌صدابزارین‌واقعادبگه‌هیچ‌صدایی‌از‌راه‌پله‌و‌واحد‌روبه‌رونمیاد.

  1. برای عایق کردن درب ها باید لمسه شوند که در سایت ارام گستر موجود هستش میتوانید ببینید مدل هارو

  2. مهلا گفت:

   سلام درب اتاق من چوبی هست می‌خوام درس بخونم اما صدای بیرون نمی زاره
   عایق صدا جلوگیری می‌کنه ازش باید درب عوض شه یا عایق روی هما تدریس نصب میشه،ممنون میشم پاسخ بدید

   1. سلام عایق دربی وجود نداره و اجرای لمسه یا اجرای عایق برای درب انجام میشه و این اجرا در تهران صورت میگیرد و با شماره 09353040523 در ساعت کاری نماس بگیرین مرسی

 8. زینب گفت:

  سلام
  ببخشید برا درس خوندن و جلوگیری از صدا چند درصد درب عایق میتونه مفید باشه؟

  1. برای عایق کردن درب باید با شرکت تماس بگیرین و خیلی مفید و تضمینی هستش

 9. مهرداد گفت:

  سلام میخواستم بدونم هزینه عایق کاری درب چقدر میشه؟ ممنون

  1. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عایق عکسهای در ب مورد نظرتان را به شماره 09353040523 ارسال نمایید همکاران شما را راهنمایی می کنند.

 10. پیمان گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم درب کلن عوض میشه یا پنل اکوستیک رو درب چوبی نصب میشه و امیه کاری انجام داده میشه

  1. سلام دوست عزیز عایق های صوتی درب به همراه لمسه کوبی در محل وهمان درب موجود انجام میشودو نیازی به تعویض درب نیست.

 11. هادی گفت:

  سلام
  هزینه یک درب ۱۰۰ در ۱۹۰ که دو طرف عایق بشه
  و یک درب دو لنگه ۲۲۰ در ۱۹۰ یک طرف عایق کار بشه چقدر خواهد شد؟
  و اینکه شهرستان (بندر گناوه) کار می کنید یا فقط عایق رو میفرستین خودم نصب کنیم؟
  سپاس

  1. سلام متاسفانه اجرای عایق درب در شهرستان امکان پذیر نیست عایق های صوتی ارسال میشود

   1. نجفی گفت:

    با عرض سلام اطفا قیمت متریال رو هم بفرمایید

    1. برای گرفتن قیمت عایق های صوتی لطف بفرمایید با شرکت تماس بگیرین برای مشاوره بهتر و قیمت مرسی

 12. CR7 گفت:

  سلام، خسته نباشید. درب اتاق من حدود 2 سانتی‌متر با سرامیک کف اتاقم فاصله داره و کل صداهای توی خونه میاد توی اتاقم. شما راه حلی واسه این مشکل دارید که با نصب عایق زیر درب، از ورود صدا جلوگیری بشه؟

  1. سلام برای اجرای عایق صوتی درب لطف کنید عکس های درب رو به شماره 09353040523 ارسال کنید همکارا شمارو راهنمایی میکنند

 13. کامران گفت:

  سلام برای شهرستان هم کار انجام میدید

  1. سلام در حال حاضر خیر بابت کرونا

  2. مجید شادمهر گفت:

   امکان نصب و اجرا برای کرج هست؟

   1. سلام برای سیستم خودرو اجرا انجام نمیده شرکت ولی برای فروش ارسال داریم

 14. مبین گفت:

  سلام من می‌خوام در اتاقم رو اینجوری کنم تا صدا وارد اتاق نشه چون می‌خوام درس بخوانم آیا میشه….
  من در یکی از شهر های کرمانشاه زندگی میکنم..

  1. سلام متاسفانه برای شهرستان ها اجرا نداریم

 15. از تبریز گفت:

  سلام ببخشد میشه رو درب چوبی که الان رو درب اپارتمان نصبه میشه عایق ضد صدا نصب کرد

  1. سلام متاسفانه برای شهرستان ها اجرا نداریم

 16. فرامرزمیرزا گفت:

  سلام هیچ کدام از دربها چشمی نداشتند!.نمیشود گذاشت؟

  1. سلام بله میشه ولی برای بهتر جذب صدا نباشه بهتر هستش

 17. زسول اخوندزاده گفت:

  سلام قیمت تمام شده لمسه کوبی درب چقدر است ؟ آیا میشود روی لمسه کوبی هم دوباره چوب کار کرد تا طرح چوب حفظ شود؟

  1. سلام عکس های درب برای لمسه کوبی به شماره 09353040523 ارسال کنید همکارا در خدمت هستن

 18. قلیزاده گفت:

  سلام خسته نباشید اپارتمان من در یک متری درب وردی است
  در ب اپا رتمان چوبی است صدا از بیرو ن زیاد به داخل وارد میشود خواستم ببینم از داخل می توان کل صدا قطع گردد با بهترن جنس لطفا راهنمایی کنید باتشکر

  1. سلام بله ولی صفر نمیشه چون از یک طرف شما دارین عایق صوتی اجرا میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *