عایق درب آکوستیک – قیمت عایق صوتی درب آپارتمان ضد صدا

 

لطفا جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجرای درب آکوستیک فقط با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
09353040523

درب های آکوستیک آرام گستر پارس

همه ی ما می‌دانیم که داشتن آرامش در محیط خانه و یا محل کار چقدر مهم است. هرگونه سر و صدا حتی کوچکترین صداها به خصوص در محل کار باعث پرت شدن حواس کارمندان خواهد شد و در منزل آرامش را از شما صلب خواهد کرد.

درب آکوستیک چیست؟

برای مکان‌هایی که احتیاج به عایق شدن دارند می‌توان از درب ضد صدا یا درب آکوستیک استفاده نمود. این در‌ب‌ها دارای روکش‌هایی از عایق هستند که از ورود و خروج صدا به داخل یا خارج از محیط جلوگیری می‌کنند. در هنگام استفاده از عایق برای این نوع از درب ها باید به استاندارد بودن یا نبودن عایق‌ توجه کرد زیرا درصورت مناسب و خوب نبودن، درب را دچار اختلال می‌کند و کارایی آن را کاهش می‌دهد.

بسیاری از افراد برای از بین بردن سر و صدای داخل آپارتمان، منازل مسکونی ، دفتر کار و یا غیره به راهکار‌هایی از جمله عایق صوتی دیوار مشترک روی می‌آورند. خب این بسیار خوب است اما متاسفانه اکثر مردم متوجه این موضوع نیستند که عایق صوتی درب یکی از موثرترین کار‌هایی است که باید انجام داد زیرا درب های آپارتمان یکی از اصلی ترین نواحی ورود سر و صدا به داخل منزل و یا دفترکار شما هستند.

در واقع درب و به طور کلی درگاه‌های ورودی باید جزو نخستین مکان‌هایی باشد که برای بحث عایق صوتی مورد توجه قرار می‌گیرند. البته برای عایق صوتی درب توالت و سرویس بهداشتی باید به بحث ضد آب بودن نیز توجه کرد.

عایق صوتی درب آپارتمان

سوال مشتری : آیا باید درب جدید خریداری کنم یا عایق کاری روی همین درب های موجود در دفتر کار من انجام می شود؟

پاسخ کارشناس شرکت آرام گستر پارس : خوشبختانه نیازی به خرید درب جدید نیست. شرکت آرام گستر پارس فرآیند ضد صدا کردن درب و لمسه کوبی درب دفتر کار شما را در محل انجام خواهد داد.

سوال مشتری : آیا شکل ظاهری درب ها پس از عایق صوتی مناسب هستند؟ من نگران به هم نخوردن دکوراسیون منزلم هستم.

پاسخ کارشناس شرکت آرام گستر پارس : با مشاهده نمونه کار های شرکت آرام گستر پارس در بخش پایین همین صفحه می توانید یک دید کلی نسبت به ظاهر درب ها پس از ضد صدا شدن پیدا کنید. ضمن اینکه انتخاب رنگ و حتی نوع گل میخ استفاده شده در درب ها کاملا بر عهده شما مشتری عزیز است.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که معمولا از قلم می‌افتد منافذ زیر درب است که می‌تواند بیش از آنچه تصور می‌کنید باعث آزار و اذیت شما شود. ما در شرکت آرام گستر پارس در تلاش هستیم با ارائه خدمت عایق صوتی درب و لمسه کوبی درب آن هم در محل(!)، ضمن توجه به تمامی ریزه کاری های موجود، تجربه ی خوبی از آرامش را برای شما به ارمغان آوریم. نمونه درب های ضد صدا شده توسط شرکت آرام گستر پارس

نمایش همه


انواع درب آکوستیک

درب عایق صدا دارای انواع مختلفی می‌باشد که به روش‌های مختلفی تولید می‌شوند هر یک از این مدل‌ها به صورت خاص و منحصر به فردی طراحی و عایق کاری شده‌اند. در ادامه انواع آن را نام خواهیم برد:

 • درب عایق صوتی دو لنگه
 • درب آکوستیک یک و نیم لنگه
 • درب صد صدای عایق هانیکام
 • درب عایق صوت با پشم سنگ

 

عایق صوتی درب چگونه انجام می شود؟

ضد صدا کردن درب ها توسط شرکت آرام گستر پارس در محل انجام می‌شود. به این صورت که تیم فنی شرکت به محل پروژه اعزام شده و عملیات عایق کاری درب‌ها را آغاز می‌کنند. بنابراین شما به هیچ عنوان به خرید درب جدید و منحصر به فرد نیاز نخواهید داشت.

در خصوص روش عایق کاری درب عایق صدا باید بگوییم که ابتدا یک لایه تخته روی درب قرار می‌‌‌گیرد. سپس عایق‌های در ضد صدا روی آن قرار گرفته که از جنس عایق حرارتی شرکت آرام گستر پارس می‌باشد. عایق کردن درب‌ها طبق خواست مشتری می‌ تواند در هر دو سمت و یا فقط در یک طرف درب انجام شود.

پس از عایق سازی درب یک لایه چرم مصنوعی به رنگ دلخواه مشتری روی درب کار می‌شود و نهایتا توسط گل میخ‌های مربعی شکل و یا لوزی شکل لمسه کوبی خواهد شد.

چرم مصنوعی عایق صوتی درب - لمسه کوبی درب
چرم مصنوعی استفاده شده بر روی لایه عایق صوتی درب و لمسه کوبی روی آن

درب چرم ضد صدا

یکی از روش‌های عایق صوتی در، استفاده از درب چرم ضد صدا می‌باشد. در این درها، سوراخ و یا حفره‌ای که صدا از آن عبور کند وجود ندارد. در این روش با لمسه کاری و لمسه دوزی بر روی درب، علاوه بر جلوگیری از انتقال صدا، می‌توان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرد. برای ضد صدا کردن درب، از چرم درجه یک برای روکش درب، از مرغوب ترین عایق‌ها برای ایزوله کردن آن و از انواع مختلف گل میخ‌ها برای لمسه درب استفاده می‌شود.

رنگ و طرح این درها، براساس سلیقه مشتری و خواسته‌های آن ها انتخاب می‌شود. که علاوه بر بستن راه‌های نفوذ صدا از طریق درب، بر زیبایی محیط نیز افزوده شود. در این درها، سوراخ و یا حفره‌ای که صدا از آن عبور کند نیز، وجود ندارد.

موارد استفاده درب های ضد صدا

 • اتاق‌های مدیریتی
 • اتاق‌های کارگاه‌ها
 • سالن‌های کنفرانس
 • عایق صوتی دستشویی
 • درب شرکت‌ها و دفاتر کار
 • عایق صوتی درب آپارتمان
 • استودیو‌ها و اتاق‌های صدا
 • درب‌های ورودی و خروجی سالن سینما

 

سایر روش های ضد صدا کردن درب

جنس چوب درب یکی از موثرترین عوامل در صداگیر بودن یا نبودن آن است. بسیاری از درب‌ها به دلیل تو خالی بودن و تراکم نامناسب نمی‌توانند از نفوذ صدا به منزل و یا محل کار جلوگیری کنند. چوب‌های سنگین‌تر با جرم بیشتر عایق بهتری برای صدا می‌باشند و در عوض درب‌های توخالی و پوک نتیجه‌ای عکس خواهند داشت. با این وجود همانطور که در بالا گفتیم، جنس درب هرچیزی که باشد با ضد صدا کردن آن با استفاده از آکوستیک درب می‌توانید تا حد بسیار خوبی آن را عایق صدا کرد.

در نهایت باید بگوییم در عایق کردن درب نسبت به عایق کردن پنجره و دیوار مشترک دستمان بسته‌تر است. زیرا به عنوان مثال برای عایق کردن پنجره شما می‌توانید از پرده‌های عایق صوتی استفاده کنید یا برای عایق کاری دیوار می‌توانید جلوی آن کتاب خانه قرار دهید یا تابلویی را به دیوار منزلتان آویزان کنید. اما در رابطه با عایق کاری درب این گزینه‌ها را نمی‌توان انجام داد به همین دلیل مستقیما باید نسبت به عایق کاری و ضد صدا کردن درب اقدام کرد.

عایق‌های صوتی درب

انواع مختلفی از فوم ضد صدا درب یا آکوستیک کردن درب وجود دارد که امروزه بسیار زیاد بکار می‌روند حال در ادامه تعدادی از آن‌ها را نام خواهیم برد: 

 • عایق پشم سنگ

امن ترین نوع عایق حرارتی و صوتی که می‌توان برای آکوستیک درب از آن استفاده کرد پشم سنگ می‌باشد. این عایق که برای مهیا کردن و ایجاد حس آرامش در محیط‌های مختلف بسیار پرکاربرد است، با محیط زیست کاملاً سازگاری دارد و همچنین برای جلوگیری از آلودگی صوتی در سالن‌های کنفرانس، استودیوهای ضبط صدا، هتل‌ها، سالن‌های سینما، آموزشگاه‌ها و… استفاده می‌شود.

 • عایق صوتی سرب

یکی از دیگر انواع عایق صوتی مورد استفاده برای آکوستیک کردن درب، عایق صوتی سرب است که دارای ویژگی‌هایی چون غیر قابل نفوذ بودن، زیاد بودن وزن ویژه، نرمی طبیعی، ظرفیت بالای کاهش سر و صدا می‌باشد.  در این عایق زیادی وزن  باعث کاهش شدت ارتعاشات صوتی، نرمی ورق سرب باعث کاهش ارتعاشات در سایر مصالح آکوستیکی عادی می‌شود.

نمونه اجراهای عایق صوتی درب

 

 

قیمت درب ضد صدا آکوستیک

همانطور که می‌دانید استفاده از در ضد صدا و پنجره‌ دو جداره در ساختمان‌های تازه ساخت و جدید استفاده می‌شود زیرا که این وسایل از اتلاف انرژی و انتقال سرو صدای مزاحم جلوگیری می‌کنند. هزينه آكوستيك كردن درب به مسايلی مانند تعداد لنگه در نوع عایق و … مربوط می‌شود بنابراین شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت در آکوستیک با قسمت فروش آرام گستر پارس تماس حاصل نمایید.

44 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر پاکدشت هم کار میکنید؟
  و اینکه در مطالب سایت ذکر کردین که انواع مختلفی از ضد صدا کردن از جمله استفاده از یه تخته چوب روی در، استفاده از فوم، استفاده از پشم سنگ و استفاده از سرب،، خواستم بدونم برای ضد صدا کردن یه در از تمام این عایق ها که نام بردم استفاده میشه یا نه هر کدوم جدا خودش یه نوع ضد صدا محسوب میشه؟ اگه هر کدوم از اینها خودش به تنهایی اجرا میشه کدومش بهترینن ( سرب، پشم سنگ، چوب، فوم) برای جایی که سرو صدا زیاده و صدا رو تا حد زیادی کم میکنه؟؟

 2. سلام کرج کار انجام میدید؟

 3. سلام روزتان خوش سلامتی براتون برقرار باشه خواهشی داشتم متوجه نشدم درتهران انجام کاردارید؟ وموردی هست خواستم ازتون سوال کنم مترمربع درمواردی مثل دربها ودیوار قیمت یکسانه دیواری مشترک داریم که 15مترمربع دیوار هست ودرب ورودی آپارتمان یکدردو خواستم مبلغی که هزینه میشه برای موارد ذکر شده بادستمزدبفرماییدنهایتا چقدرخواهدشدممنون میشوم محبت بفرمائید تشکر فراوان

 4. سلام
  من تصاویر درب های منزل رو که در سایت گذاشته اید را دیدم اما یه نکته مهم را که از قلم انداختید درز بین درب ها است ، آیا درز درب با چهارچوب را هم درزگیر میگذارید یا خیر ( مانند درزگیر درب و پنجره های upvc )
  با تشکر

 5. اشکان حقیقی

  سلام. آیا در شهرستان هم سفارش کار قبول میکنید؟ یا اصلا نمایندگی ای فعال هم دارید؟

 6. سلام برای اجرای عایق صدای درب و لمسه کوبی درب با شماره 09353040523 تماس بگیرین و عکس درب هارو برای این شماره واتساپ کنید مرسی

 7. سلام‌میخواستم‌بدونم‌اگردوطرف‌درب‌ورودی‌‌عایق‌صدابزارین‌واقعادبگه‌هیچ‌صدایی‌از‌راه‌پله‌و‌واحد‌روبه‌رونمیاد.

  • برای عایق کردن درب ها باید لمسه شوند که در سایت ارام گستر موجود هستش میتوانید ببینید مدل هارو

  • سلام درب اتاق من چوبی هست می‌خوام درس بخونم اما صدای بیرون نمی زاره
   عایق صدا جلوگیری می‌کنه ازش باید درب عوض شه یا عایق روی هما تدریس نصب میشه،ممنون میشم پاسخ بدید

   • سلام عایق دربی وجود نداره و اجرای لمسه یا اجرای عایق برای درب انجام میشه و این اجرا در تهران صورت میگیرد و با شماره 09353040523 در ساعت کاری نماس بگیرین مرسی

 8. سلام
  ببخشید برا درس خوندن و جلوگیری از صدا چند درصد درب عایق میتونه مفید باشه؟

 9. سلام میخواستم بدونم هزینه عایق کاری درب چقدر میشه؟ ممنون

 10. سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم درب کلن عوض میشه یا پنل اکوستیک رو درب چوبی نصب میشه و امیه کاری انجام داده میشه

 11. سلام
  هزینه یک درب ۱۰۰ در ۱۹۰ که دو طرف عایق بشه
  و یک درب دو لنگه ۲۲۰ در ۱۹۰ یک طرف عایق کار بشه چقدر خواهد شد؟
  و اینکه شهرستان (بندر گناوه) کار می کنید یا فقط عایق رو میفرستین خودم نصب کنیم؟
  سپاس

 12. سلام، خسته نباشید. درب اتاق من حدود 2 سانتی‌متر با سرامیک کف اتاقم فاصله داره و کل صداهای توی خونه میاد توی اتاقم. شما راه حلی واسه این مشکل دارید که با نصب عایق زیر درب، از ورود صدا جلوگیری بشه؟

 13. سلام برای شهرستان هم کار انجام میدید

 14. سلام من می‌خوام در اتاقم رو اینجوری کنم تا صدا وارد اتاق نشه چون می‌خوام درس بخوانم آیا میشه….
  من در یکی از شهر های کرمانشاه زندگی میکنم..

 15. سلام ببخشد میشه رو درب چوبی که الان رو درب اپارتمان نصبه میشه عایق ضد صدا نصب کرد

 16. فرامرزمیرزا

  سلام هیچ کدام از دربها چشمی نداشتند!.نمیشود گذاشت؟

 17. زسول اخوندزاده

  سلام قیمت تمام شده لمسه کوبی درب چقدر است ؟ آیا میشود روی لمسه کوبی هم دوباره چوب کار کرد تا طرح چوب حفظ شود؟

 18. سلام خسته نباشید اپارتمان من در یک متری درب وردی است
  در ب اپا رتمان چوبی است صدا از بیرو ن زیاد به داخل وارد میشود خواستم ببینم از داخل می توان کل صدا قطع گردد با بهترن جنس لطفا راهنمایی کنید باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *