عایق صوتی دکوراتیو
انواع فوم عایق صدا

عایق صوتی چیست؟

احتمالا شما هم از سر و صدای غیر قابل تحمل بچه‌های کوچک همسایه‌تان خسته شده‌اید و یا تصمیم به عایق کاری دفتر کار و یا منزل خود گرفته‌اید. شاید هم برای حریم خصوصی خود ارزش ویژه‌ای قائلید و دوست ندارید همسایه بغلی‌تان (از طریق درب و یا دیوار‌های مشترک) از حال و احوال و گفتگو‌های شما باخبر شود.

به منظور جلوگیری از انتقال صدا و ایجاد محیطی با آرامش نسبی، می‌بایست از فوم‌های صداگیر یا جذب کننده‌های صوت که به آن‌ها فوم عایق صدا و یا عایق صوتی گفته می‌شود استفاده نمود. به طور کلی برای استفاده در منازل مسکونی و آپارتمان‌ها ، دفاتر کار و استودیو‌ها می‌توان از دو نوع عایق صوتی استفاده نمود.

اگر قصد خرید عایق صوتی را دارید باید ابتدا انواع آن‌ها را بشناسید. همراه آرام گستر پارس باشید تا با انواع عایق‌های صوتی و موارد مصرف هر یک از آن‌ها آشنا شوید.

عایق صوتی دو طرف صاف
عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق دو طرف صاف حرارتیعایق شانه تخم مرغی سادهعایق شانه تخم مرغی کند سوز
ابعاد ورق50×1002×150×100
دانسیته70kg/m3در انواع مدل های 12، 14، 17، 22، 30 کیلوگرم بر متر مکعب70kg/m3
ضریب جذب صوت0٫70٫450٫6
ضخامت2cm تا 2cm2 تا 8 سانتی متر3.5 سانتی متر
ضریب انتقال حرارت0٫045 (w/mk)0.025 (w/mk)0.045 (w/mk)
دامنه تحمل دمایی-30 -> +130 (c)-10 -> +90 (c)-30 -> +130 (c)
مقاومت در برابر آتشنسوزخیرنسوز
مقدار جذب آب0٫70٫40٫7
نوع چسبچسب دارفاقد چسبچسب دار

انواع فوم عایق صدا

به طور کلی برای استفاده در منازل مسکونی و آپارتمان‌ها ، دفاتر کار و استودیو‌ها می‌توان از دو نوع فوم عایق صدا استفاده نمود :

1- عایق دو طرف صاف :

قابل استفاده به عنوان عایق صوتی خودرو ، دیوار مشترک، عایق صوتی سقف آپارتمان، مکان‌های عمومی، جلوگیری از لرزش و صدا در سقف، حذف صداهای عمومی داخل آپارتمان، قطار، مترو، هواپیما، کانال انتقال هوا، کانال‌های فاضلاب، عایق صوتی درب ، عایق شانه تخم مرغی ساده و حرارتی.

ضمنا از عایق صوتی دو طرف صاف به عنوان عایق حرارتی در سالن‌ها به منظور جلوگیری از ورود گرمای خورشید در فصل تابستان و خروج هوای گرم در فصل زمستان به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها استفاده می‌شود.

2- عایق شانه تخم مرغی :

قابل استفاده برای صداگیری وسایل صنعتی، محفظه توربین ها، پمپ ها، ژنراتورها، کمپرسورها، مکان های عمومی مانند سالن‌های آمفی تئاتر، کنسرت‌ها و سینماها، استودیو‌ها و اتاق‌های ضبط صدا، سالن جلسات و کنفرانس، چاله و کابین آسانسور، عایق صوتی دیوار مشترک در آپارتمان، عایق صوتی روکار کف.

این نوع از عایق‌های صوت با توجه به شکل ظاهری شبیه به شانه تخم مرغ در یک سمت خود، به فوم آکوستیک یا عایق صوتی شانه تخم مرغی معروف هستند. این فوم‌ها می‌توانند طیف وسیعی از صداها با فرکانس‌های بالا را جذب کرده و از پژواک آن جلوگیری نمایند.

به دلیل حالت شش وجهی که دارند و در نتیجه سطح مقطع بیشتری که نسبت به حالت دو طرف صاف دارند، جذب فوق العاده‌ای داشته و اکثر اوقات به صورت نمایان (Expose) در پروژه‌ها و در حالتی که سمت تخم مرغی رو به منبع صوت باشد نصب می‌گردند.

در صورتی که در ساختمانی چند طبقه زندگی می‌کنید که امکان انتقال صدا از کف یا سقف به طبقه‌ی دیگر وجود دارد، می‌توانید از عایق صوتی کف ساختمان هم استفاده کنید.

نحوه اجرای عایق بر روی دیوار مشترک

دیوار مشترک یکی از اولین قسمت هایی است که در فرآیند عایق صوتی آپارتمان عایقکاری می‌شود.

به طور کلی دو روش برای عایقکاری وجود دارد که عبارت است از عایق صوتی روکار و داخل کار. در تصویر زیر می‌توانید سطوح محتلف یک دیوار مشترک را هنگام نصب عایق صوتی ببینید. در این تصویر از عایق صوتی دو طرف صاف استفاده شده است.

خرید انواع فوم عایق صدا

عایق صوتی روکار

شما می‌توانید از فوم‌های صداگیر دو طرف صاف آرام گستر پارس به صورت روکار نیز استفاده نمایید.

به دلیل چسب دار بودن این عایق‌ها فقط باید چسب آن را جدا کرده و روی سطح مورد نظرتان بچسبانید. ضمنا این دسته از عایق‌ها نسوز بوده و حتی در برابر شعله مستقیم آتش نیز شعله ور نمی‌شوند از این رو به عایق صوتی حرارتی نیز مشهور می‌باشند.

روش دیگر استفاده از فوم‌های شانه تخم مرغی می‌باشد. این دسته از عایق‌ها بر خلاف مدل قبلی فقط در حالت روکار یا Expose قابل نصب می‌باشند و به دلیل چسب دار بودن به راحتی روی سطح مورد نظرتان قرار خواهند گرفت.

از انواع پرفروش عایق‌های صوتی روکار، عایق دکوراتیو است. این محصولات که در رنگ‌های مختلف به صورت پنل‌های مربع‌شکل و مستطیلی تولید می‌شوند، علاوه بر عایق صوتی، استفاده‌ی تزئینی نیز دارند. با کنار هم چیدن این پنل‌ها، با اشکال دلخواه، می‌توانید طرحی مناسب با دکوراسیون منزل خود روی دیوار ایجاد کنید. این مدل عایق، تاثیر زیادی روی جذب اکو و نرم کردن صدا دارد.

ویژگی عایق های آرام گستر پارس

چرا عایق های صوتی AGP ؟

Ayegh 8

1- بهره گیری از سیستم Saving Energy

از دیگر ویژگی‌های این محصولات می‌توان به ذخیره انرژی اشاره کرد که در ادامه آن را توضیح می‌دهیم.

امروزه با توجه به قیمت برق و گاز و همچنین کمبود این منابع، اهمیت صرفه جویی بر هیچ کسی پوشیده نیست و بسیاری از افراد با صرفه جویی سعی در کاهش هزینه‌های پرداختی خود دارند.

در همین راستا، عایق‌ها راه حل مطمئن و مقرون به صرفه‌ای برای این موضوع می‌باشند و در بسیاری از کشورهای دنیا به این امر توجه ویژه‌ای دارند.

اما این مسئله در کشور ما کمی نسبت به دنیا مورد غفلت واقع شده است و بسیاری از سازندگان ساختمان برای کاهش هزینه‌ها از انواع عایق‌ها استفاده نمی‌کنند.

به همین دلیل ما در آرام گستر پارس ضمن درک این مسئله و بررسی بازار، اقدام به عرضه محصولات مختلف عایق کرده‌ایم.

این محصولات دارای کلاس جهانی می‌باشند و همانطور که گفته شد دارای استانداردهای معتبر می‌باشند. این محصولات در زمان‌های سرد سال که از وسایل گرمایشی استفاده می‌شوند، گرمای خانه را حفظ می‌کنند.

همچنین در زمان گرم سال نیز باد خنک و دمای مناسب کولر و اسپیلت‌ها را در منزل نگه می‌دارند. و در کنار صرفه جویی در هزینه‌های شما، موجب افزایش کارآیی و طول عمر وسایل شما نیز می‌شوند.

شما با صرف کمی زمان برای محاسبه بین هزینه‌های استفاده از عایق‌های صوتی و صرفه جویی که از کاهش هزینه‌ها و همچنین افزایش طول عمر وسایل خود، می‌توانید به مقرون به صرفه بودن استفاده از این محصولات در طول زمان پی ببرید.

2- جلوگیری از پدیده کندانس با استفاده از عایق صدا

نتیجه دیگری که استفاده از این محصولات در پی دارد، جلوگیری از پدیده کندانس می باشد. این پدیده به دلیل اختلاف دمای داخلی پنجره ها و دیوارهای نازک رخ می دهد.

معمولا در ابتدا به صورت شبنم خود را نشان می‌دهند و سطوح حالت نمناکی به خود می‌گیرند. این موضوع در طول زمان موجب آسیب به دیوارها و شیشه‌ها می‌شود. که این محصولات باعث جلوگیری از این پدیده می‌شوند.

پدیده کنداکس
پدیده کنداکس
پدیده کنداکس

بیشترین کاربرد این عایق‌ها در منازل مسکونی، دفاتر کار، استودیوها و کارخانجات می‌باشد. که از دو نوع محصول استفاده می‌شود. که در ادامه به بررسی و مقایسه مشخصات فنی این دو نوع می‌پردازیم.

جنس هر دو این محصولات نیز از فوم‌های ضد صدای نانو می‌باشد که توانایی جذب صوت و جلوگیری از انعکاس و انتقال آن، کنترل شدت صدای اطراف، کاهش خروج صدا از دیوارها و نهایتا ایجاد محیطی آرام و به دور از تنش را فراهم می‌کند.(همانطور که گفته شد، تیم فنی آرام گستر پارس، همواره آماده ارائه مشاوره رایگان می‌باشد.)

انواع مواد عایق های صوتی

مواردی که ذکر می‌شود بیشترین استفاده را در عایق صوتی دارند. البته هر کدام از این مواد آکوستیک نیز در یکی از این دسته‌ها قرار می‌گیرد. جذب صدا، عایق صدا، از بین بردن صدا.

فوم آکوستیک

این ماده که فوم استودیویی نیز نامیده می‌شود، معمولا دارای گوه و شکل هرمی مشخصی است که در جذب صدا بسیار موثر است. آن‌ها به صورت تابلو به دیوارها متصل می‌شوند، از سقف آویزان می‌شوند و یا در گوشه‌ها به عنوان تله‌های باس قرار می‌گیرند.

فوم هرمی

عایق صدا

عایق صدا نوارهای ساخته شده از پشم معدنی، پشم سنگ و فایبرگلاس است که به گونه ای طراحی شده است که در قسمت شکاف دیوارها قرار بگیرد. آن‌ها جلوی فضایی را که باعث انتقال صدا می‌شود را می‌گیرند.

عایق صوتی - خرید انواع فوم عایق صدا

پنل ها یا صفحه های صوتی

این نمونه‌های تزئینی عایق صدا و فوم جذب صدا هستند. آن‌ها در رنگ‌ها، الگوها و پارچه‌های گوناگون تولید می‌شوند تا علاوه بر عایق صدا بودن، زیبایی را نیز به محیط اضافه کنند.

پارچه های آکوستیک

پارچه‌های آکوستیک نسبت به سایر پارچه‌ها ضخیم‌تر و سنگین‌تر هستند. آن‌ها در پرده‌های تئاتر، پتوهای ضخیم استودیویی و مواردی که از پرده‌ها به عنوان عایق صدا استفاده می‌شود، کاربرد دارند.

پوشش آکوستیک

موادی مانند MVL(Mass Loaded Vinyl) یک لاستیک متراکم مانند از مواد است که در بسیاری موارد مختلف مانند عایق صوتی خودرو، ماشین آلات، وسایل و همچنین به عنوان زیرلایه کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آن‌ها به عنوان مانع صدا عمل می‌کنند.

عایق صوتی - خرید انواع فوم عایق صدا

عایق کف پوش

در کف خانه‌ها که از چوب و یا انواع کاشی استفاده می‌شود. برای عایق صوتی کردن آن‌ها نیاز به جدا کردن کف می‌باشد تا انتقال نویز کاهش یابد و این کفپوش‌ها به عنوان مواد زیر لایه استفاده می‌شوند.

عایق صوتی معماری

این گروه شامل مواردی است که در ساختار ساختمان به کار می‌رود، مانند: پنجره‌های عایق صوتی، دیوارهای ضد صدا، درها و سایر محصولات جدا شدنی که در واحدهای مسکونی و ادارای و همچنین کارخانه‌ها استفاده می‌شود.

مواد جذب کننده صدا

امواج صوتی به جای اینکه نویز را منعکس کنند، به این نوع مواد جذب می‌شوند. ای نکار باعث می‌شود تا صدای اکو نرم شود. و بخشی از انرژی صدا را به خود بگیرد.

مواد جذب کننده صدا

یکی از مواد مفید پارچه‌ها هستند که به عنوان پرده‌های سنگین صوتی و پتو استفاده می‌شوند. محبوب‌ترین ماده این دسته فوم آکوستیک می‌باشد. یک ماده ویژه با ساختار سلول خاص و چگالی برای انحراف صدا و جذب صداهای ناخواسته طراحی شده است. آن‌ها معمولا در استودیوها، تئاترها و مراکز تفریحی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فوم آکوستیک

بهترین استفاده برای بهبود صدا در اتاق‌های کوچک و متوسط مانند: استودیوهای ضبط، اتاق های کنترل و یا سینماهای خانگی کوچک.

آن‌ها معمولا در رنگ ذغالی ارائه می‌شود و همچنین دارای شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت هستند. آن ها برای نوازندگان، کسانی که پادکست ضبط می‌کنند و همچنین دوست داران سینمای خانگی مناسب است.

فوم جاذب صدا(کاشی های صوتی استودیو)

بهترین استفاده: به عنوان گزینه‌ای برای استودیوها می‌تواند باشد. این فوم‌ها در رنگ‌های گوناگون از جمله: ذغالی، آبی، قرمز و بنفش وجود دارند. به طور مثال از رنگ‌های روشن آن برای اتاق‌های تئاتر، اتاق‌های بازی استفاده می‌شود و آن‌ها را جذاب تر می‌کند.

آن‌ها را می‌توان در دیوارهایی که مشکل انعکاس نویز و صداهای مزاحم داشته باشند، استفاده کرد. یا همچنین آن‌ها را به عنوان کاشی‌های سقفی برای کاهش اکو استفاده کرد.

سوالات متداول آرام گستر پارس

سلام از عایق کوبه ای AGP میتوانید استفاده کنید

بهترین عایق برای صدا هم همه در اتاق ها عایق شانه تخم مرغی شرکت آرام گستر پارس میتوانید استفاده کنید

برای دیوار مشترک برای اینکه اجرای آن هم برای شرکت آرام گستر می باشد از عایق های دو طرف صاف AGP می توانید استفاده کنید

عایق های شانه تخم مرغی با ضخامت 2 و 2.5 نسوز چسبدار شرکت آرام گستر میتوانید استفاده کنید

عایق صوتی شانه تخم مرغی نسوز AGP میتوانید استفاده کنید

میتوایند درب موجود را لمسه کاری در محل با اجرای شرکت انجام دهید

دیدگاهی در مورد “عایق صوتی – خرید انواع فوم عایق صدا

 1. Elnaz گفت:

  سلام وقت بخیر ما یه یخچال داریم ک قدیمیه! و خیلی صدا میده ! داخل بدنه (اطراف موتور )برای کم کردن صدامیشه از این عایق ها استفاده کرد؟ اگر میشه چه نوعی مناسبه!؟

  1. reza irani گفت:

   سلام شما میتوانید از عایق های صوتی شانه تخم مرغی نسوز استفاده کنید مرسی

 2. مهران گفت:

  سلام
  برای جلوگیری از سر و صدای همسایه ها که از طریق کانال کولر و دریچه کولر منتقل می شود چه پیشنهادی دارید؟
  آیا پوشاندن دریچه های کولر با عایق فومی صاف مناسب است؟

  1. reza irani گفت:

   سلام عایق های شانه تخم مرغی میتوانید استفاده کنید

  2. reza irani گفت:

   سلام از عایق و فوم شانه تخم مرغی میتوانید از داخل کانال کولر استفاده کنید

 3. افشین لچینانی گفت:

  سلام
  آیا در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان نمایندگی دارید؟

  1. reza irani گفت:

   سلام خیر ولی ارسال جنس انجام میدیم عایق های شانه تخم مرغی

 4. رضا مرادي گفت:

  سلام وقت بخير
  سوالي داشتم از حضورتان
  مي خواست ببينم چه عايقي براي ازبين بردن صداي آسانسور به داخل واحد وجود دارد و آيا داخل چاله آسانسور و روي ديواره آن كار مي شود يا داخل واحد روي ديوار و سقف ؟ تشكر

  1. reza irani گفت:

   سلام فوم های صوتی شانه تخم مرغی برای کابین میتوانید استفاده کنید

 5. زهرا گفت:

  سلام. از عایق هایی که دارید میشه برای دیوار فیبری هم استفاده کرد و جلوی صدا رو گرفت؟

  1. reza irani گفت:

   سلام بله

 6. زهرا گفت:

  عایق های شانه تخم مرغی بزنیم از اومدن سر و صدا به داخل اتاق هم جلوگیری میشه کامل درسته؟

  1. reza irani گفت:

   بله

  2. reza irani گفت:

   سلام بله

 7. محسن گفت:

  سلام. متاسفانه سازنده ساختمان از عایق صوتی استفاده کرده و صدای واحد بغل به وضوع شنیده میشه در بعضی مواقع. آیا راه حلی وجود دارد؟ هم برای سقف هم برای دیوارها.

  1. reza irani گفت:

   سلام لطف بفرمایید با اکیپ اجرایی اقای دانشوند 09105424398 تماس بگیرین

  2. reza irani گفت:

   سلام بله لطف بفرمایید با مشاوره شرکت شماره 09105424398 تماس بگیرین مرسی

 8. امین گفت:

  سلام.برای صنعت تولید لوله و پروفیل ، در مرحله آخر که تولید محصول،لوله روی زمین پرت شده و سپس جمع آوری و بسته بندی می شود که زمانی که روی زمین قرار میگیرد صدای بالاتر از 85 دسی بل ایجاد میکند.کدام یک از عایق های صدا برای حذف یا کاهش صدای ایجاد شده مناسب هستند؟؟

  1. سلام شما باید از عایق های کوبه ای شرکت استقاده کنید و برای مشاوره بهتر با شرکت تماس بگیرین مرسی

 9. ناشناس گفت:

  سلام و وقت بخیر
  یه سوالی داشتم از خدمتتون ولی خب نیاز به مقدمه چینی داره
  بچه ی همسایه ی ما بیماری روانی داره و صبح تا شب داد و فریاد …طوری که صداش از سر کوچه تا ته کوچه که خونه ی ما هست میرسه 🥲خانوادشون هم بخاطر نبود بیمارستان تخصصی روان کودکان رضایت بستری توو بخش بزرگسال هم نمیدن )یه کم بهشون حق میدیم …. حالا اینارو گفتم به این برسم
  عایقی که توو اتاق این بچه نصب بشه که صدا به بیرون درز نکنه هست ؟؟ چون همه همسایه ها که نمیتونن عایق بندی کن
  و اینکه هزینه ش چقد میشه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام بله حتما شما با شرکت برای مشاوره و بازدید از پروژه تماس بگیرین در خدمت هستیم

 10. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر . ایا در کشور عراق نماینده فروش دارید . ادرس محبت کنید

  1. سلام خیر ولی ارسال انجام میدیم و اینکه شرکت در یکی از پروژه های سلیمانیه کار انجام داده است لطف بفرمایید با مدیر فروش اقای ایرانی 09127104266 تماس بگیرین و برای همکاری اماده هستیم

  2. سلام لطف بفرمایید به شماره 09127104866 در واتساپ پیام بدین مرسی برای هماهنگی

 11. ناشناس گفت:

  با سلام.
  جهت عایق بندی صوتی چیلرهایی که بر روی پشت بام قرار دارند چه راهکاری ارائه می دهید.با تشکر

  1. سلام بهترین رااستفاده از فوم شانه تخم مرغی نسوز هستش و اینکه برای مشاوره بهتر با شرکت تماس بگیرین مرسی

  2. سلام نمونه کار ها داخل اینستا گرام هستش ولی باز لطف بفرمایید قرار بازدید هماهنگ کنید و برای مشاوره بهتر با شرکت تماس بگیرین مرسی

  3. سلام راهکار بستگی به بازدید از پروژه داره شما لطف بفرمایید با شماره 09127104866 برای بازدید از پروژه هماهنگ کنید مرسی

   1. امیر خلیلی گفت:

    سلام درود
    ما پمپ آب بی صدا در زیر زمین محل مناسب یعنی در دریچه مخصوص این کار تعبیه کردم و زیر زمین محل مسکونی است پیشنهاد شما برای جلوگیری از صدای پمپ آب تحت فشار چیست و چه پیشنهادی دارید تا اقدام شود

    1. reza irani گفت:

     سلام برای پمپ یه باکس با ام دی اف اماده کنید و بعد از داخل عایق های شانه تخم مرغی بچسبانید

 12. یمین گفت:

  با سلام
  همسایه ی ما تاسیسات خانه اش به گونه ای است که صدای قطع و وصل شدن دستگاه ها را میشنوم
  در ضمن تاسیسات در زیر زمین همسایه است ولی من که طبقه سوم هستم صدای قطع و وصل شدن را میشنوم
  اگر من کل دیوار مشترک را عایق دوطرفه کنم ، مشکل صدا حل میشود ؟

  1. سلام بله ولی باز باید کارشناس کارو از نزدیک ببینن اگر تهران تشریف دارین با شماره 09105424398 اقای دانشوند تماس بگیرین برای مشاوره

 13. سعید گفت:

  سلام
  یه پروژه دارم در شمال تنکابن
  یه سرویس بهداشتی دارم که نزدیک پذیرایی میخوام عایق کاری بشه هنوز سرامیک و گچ کاری نشده
  شما چه عایقی پیشنهاد میکنید
  در ضمن برای داخل درب سرویس چه نوع عایقی باید بزنم

  1. سلام از عایق های صوتی دوطرف صاف سلول بسته میتوانید استفاده کنید مرسی

   1. شاهی گفت:

    سلام آیا میشه بین دوفضای’باز رو عایق کرد یعنی در دوطرف دیوار نیست وسط رو با عایق دیوار بندی کنین ؟

 14. k گفت:

  خونه ما دیوار ها خیلی نازکند و متاسفانه آشپزخونه و اتاق خواب پیش همند و متاسفانه سینک ظرفشویی دقیقا رو دیوار مشترک بین اتاق خواب و آشپزخونه هست و وقتی یکی صب زود یا هر وقت که کسی خوابیده تو آشپزخونه کار داره و نیاز به باز و بسته کردن پیوسته شیر آب داره هم صدای اهرم شیر و هم صدای آب تو لوله ها که تو دیوار هست مانع خواب دیگران می شه می خوام بدونم آیا این دیوارها واقعا می تونه مناسب باشه ؟ و چقد می تونه نویزو کاهش بده ؟ اهالی خونواده همه به شدت خواب سبکی دارند آیا واقعا اینا جواب می دن؟ و چه نوعی مناسبترینه و ضمنا قیمتش برای یه دیوار ۳ متری با ارتفاع متوسط استاندارد چقدره؟

  1. سلام در خدمت هستیم لطف برمایید با شماره 091054243 اقای دانشوند مدیر اجرایی تماس بگیرین مرسی

 15. بیتا گفت:

  سلام
  ما با واحد روبه رو در 2اتاق دیوار مشترک داریم و متاسفانه همسایه ما آدم نادرستی است که تمام شب صدای فریاد دارند و متاسفانه مدل اتاق جوری است که تخت من دقیقا فقط پشت همین دیوار قرار میگیرد چه پیشنهادی دارین؟؟؟ یا عایق از یک طرف کافیه یا از 2واحد بهتره؟

  1. سلام بله از یک طرف میتوانید اجرا کنید و با عایق های دو طرف صاف ولی باید با شرکت تماس بگیرین اکیپ اجرایی کار از نزدیک بازدید کنند و بعد تصمیم نهایی گرفته شود مرسی

 16. نگار گفت:

  سلام. من در یکی از شهرستان های استان مرکزی زندگی میکنم اگر طول و عرض دیوار مشترک را به شما بگویم شما میتوانید متراژ دقیقی از عایق دو رو صاف رو محاسبه و ارسال کنید. لطفا قیمت را هم بفرمائید که متری چند هست؟ ممنون

  1. سلام بله ارسال داریم ولی باز لطف کنید با شرکت تماس بگیرین برای مشاوره و قیمت مرسی

 17. محمد گفت:

  سلام.ما در آپارتمان همسایه ای داریم شبها خیلی سر و صدا میکنند.آیا بر ر روی دیوار میتوان عایق نصب کرد؟تاثیر دارد؟چه نوع عایقی مناسب است؟

  1. سلام بله شما میتوانید به راحتی با عایق های صوتی به همراه اجرای شرکت این کارو انجام بدین

  2. سلام بله از عایق های صوتی دوطرف صاف شرکت میتوانید استفاده کنید و با شماره 09105424398 اقای دانشوند مدیر اجرایی تماس بگیرین و مشاوره بهتر داشته باشید مرسی

 18. مهدی گفت:

  سلام، در تبریز هم نمایندگی یا نصابی که از محصولات شما استفاده کند، دارید؟ برای دیوار مشترک آپارتمان
  ممنون
  لطفا اگر هست به این شماره پیام بدید ۰۹۳۳۴۱۸۵۵۶۱

  1. سلام نمایندگی ندارین ولی شما میتوانید از عایق های صوتی دوطرف صاف استفاده کنید ارسال جنس داریم مرسی

 19. صادق گفت:

  سلام، محصولاتتون جنسش چیه، در برار اب و سرما مقاومه، چون برای موتور آبی که داخل حیاطمون هست میخوام.

  1. سلام شما باید از عایق های حرارتی برودتی شرکت استفاده کنید AGPC مدل عایق هستش مرسی

 20. ایلیا گفت:

  با سلام لطفا بنده راراهنمایی نمایید
  برای کم کردن صدا در دوواحد روبه رو که دیوار مشترک دارند چه محصولی مناسب هست و آیا رنگهای متنوع دارند این محصولات یا فقط نوک مدادی هستند؟

  1. سلام شما میتوانید از دیوار های صوتی ما اجرا کنید که به همراه اکیپ اجرایی هستش و اینکه عایق های دکوراتیو اجرا شود مرسی

 21. ناشناس گفت:

  با سلام لطفا بنده راراهنمایی نمایید
  برای کم کردن صدا در دوواحد روبه رو که دیوار مشترک دارند چه محصولی مناسب هست و آیا رنگهای متنوع دارند این محصولات یا فقط نوک مدادی هستند؟

  1. سلام بله لطف بفرمایید با واحد اجرایی اقای دانشوند تماس بگیرین مرسی برای مشاوره 09105424398

 22. هادی گفت:

  سلام و وقت بخیر
  خونه من نزدیک تالار هست و گاهی صدای باس و بیس سیستم صوتی، اذیت کنندس.
  آیا راهکاری برای موضوع هست؟
  از چه پنلی باید استفاده کنم؟

  1. سلام شما کاری نباید انجام بدین و کاری باید انجام شود توسط تالار هستش برای اجرای عایق صدا مرسی

 23. حامد گفت:

  سلام من از بجنورد هستم میخواستم بدونم از کجا تهیه کنم اگه میشه با من تماس بگیرید 09367732037

  1. سلام دوست عزیز لطف بفرمایید با شرکت تماس بگیرین مرسی

 24. احمد گفت:

  سلام وقت بخیر. برای عایق کاری یک کانکس کدامیک از محصولات تون رو پیشنهاد میکنید

  1. سلام عایق های صوتی دو طرف صاو و عایق صدا شانه تخم مرغی میتوانید استفاده کنید

 25. سهیل گفت:

  سلام من یک مغازه نانوایی فانتزی دارم ،میخوام عایق صوتی بشه یک طرف دیوار ،چی پیشنهاد میکنید،زیرش کاشی هست،ودوباره روی عایق صوتی باید کاشی بشه به‌خاطر بهداشت

  1. سلام بله میتوانید از عایق های صوتی حرارتی شرکت استفاده نمایید مدل دو طرف صاف

   1. پرویز جمشیدی گفت:

    سلام عرض ادب و تیریک سال نو ما دیوار مشترک با واحد بغلی داریم که متاسفانه صدای تلویزیون این قدر زیاده که ما رو کلافه کرد چه عایقی رو میتونم استفاده کنم که سر و صدای تلویزیون رو نشنوم با تشکر

    1. سلام در خدمت هستیم اگر تهران تشریف دارید با شماره 09105424398 اقای دانشون مدیر اجرایی ما تماس بگیرین برای مشاوره

  2. سلام از عایق صوتی دوطرف صاف AGP حرارتی میتوانید استفاده بکنید

 26. وحید گفت:

  سلام. ارسال اجناس شرکت به استان‌ها با ضمانت ارسال صحیح و خوب می باشد. یا اینکه اگر اتفاقی برای فوم ها بیفتد شرکت مسولیتی دارد یا خیر. تشکر

  1. سلام بله مسئولیت جنس و ارسال و تضمین سلامت جنس با شرکت هستش

 27. حسین گفت:

  سلام . برای گیم نت که سرو صدا زیاد هست چه نوع عایقی پیشنهاد میکنید

  1. سلام اگر عایق روی کار استفاده کنید مدل های خاصی داریم در اگوستیک میتوانید دیدن فرمایید و برای انجام مشاوره بهتر با شرکت تماس بگیرین

 28. Maryam گفت:

  سلام وقت بخیر. من میخوام اتاق مطالعه‌ام رو عایق کنم چون خواهر و برادر کوچیک دارم و توی سر و صدا نمیتونم درس بخونم. عایق ها طوری هستن که هیچ صدایی دیگه تو اتاقم نیاد؟ و آیا فقط تهران هستید و بقیه شهر ها کار نمی کنید؟

  1. سلام برای اجرای عایق ها به علت بیماری کرونا فعلا در تهران کار انجام میدیم مرسی

 29. دانیال گفت:

  سلام،مشهد نمایندگی دارین؟
  پنجره رو هم میشه عایق کرد؟

  1. سلام برای عایق کردن پنجره باید حتما 2 جداره یا 3 جداره شود کاربردی تر هستش مرسی

 30. Lili گفت:

  سلام و وقت بخیر
  یه راهنمایی میخواستم من کنکور دارم و همسایه ما ۲تا دختر کوچبک دارن که اینها فقط جیغ های وحشتناک میکشن و دعوا میکنن صداشون صدای زیر و بسیار بلنده ایرماف گرفتم ولی متاسفانه همهمه رو میگیره و این صدا رو انگار قویتر رد میکنه
  حالا سوال من اینه که میشه لطفا راهنمایی کنید چه عایقی میتونه این صدا رو بگیره

  1. سلام برای عایق کردن دیوار های مشترک نیاز به بازدیید هستش و اینکه عایق های دوطرف صاف شرکت میتوان برای شما قابل استفاده باشد

 31. وحید گفت:

  با سلام
  من طبقه اول یک آپارتمان زندگی میکنم .صدای پارکینگ خیلی اذیت میکنه.برای صداگیری کف آپارتمان چه عایقی پیشنهاد میکنیدوآیا صدای ورودی از پارکینگ کلا بر طرف میشه؟

  1. سلام برای این سیستم عایق صدا کف با شرکت تماس بگیرین برای مشاوره مرسی

  2. مجید گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   ممنون از سایت خوبتون
   کدوم یکی از عایق های زیر روی دیوار بیشتر صدا را میگیرن؟
   عایق دو طرف صاف رو کار
   عایق شانه تخم مرغی رو کار

   1. سلام مرس از شما برای اینکه عایق روش چیزی نیاد بهترین مدل عایق های شانه تخم مرغی هستش ولی برای عایق زیر کار میتوانید عایق دو طرف صاف اجرا کنید مرسی

 32. برای عایق صوتی کردن نیاز به بازدید از طرف شرکت هستش که کار کامل بازدید شود و برای ضد صدا کردن درب ها و کف و دیوار اقدام شود

 33. سلام از عایق های کف شرکت میتوانید استفاده بکنید ولی چون ملک برای شما نیست باید با مالک ساختمان هماهنگ کنید و بعد اجرا شود

 34. حمید گفت:

  سلام من کرمانم آپارتمانم نزدیک موتوخانه است صدای موتورخانه اعصابم رو بهم ریخته آپارتمان ۸۰ متر هست آیا میشه کاری کرد صدا داخل نیاد بعد هزینه هر متر مربع چقدر هست مممنون

  1. سلام بله از طرف متور خانه عایق های صوتی شانه تخم مرغی شرکت ارام گستر پارس را میتوانید استفتده بکنید با دانسیته بالا

   1. ناشناس گفت:

    سلام و عرض خسته نباشید،میخوام یکی از اتاق های خونه رو کارگاه چوب وساخت مصنوعات چوبی بزنم، فضا12متره و البته منزلمون آپارتمانی هست، چه پیشنهادی دارید برای عایق صدا کردن که صدای سنگ فرز و اره عمود بر و… همسایه رو ازیت نکنه، و هزینه اش چقدر میشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. reza irani گفت:

     سلام برای شما عایق های شانه تخم مرغی نسوز مناسب میباشد و برای مشاوره و قیمت لطف بفرمایید با شرکت تماس بگیرین مرسی

  2. سلام برای این کار از عایق های شانه تخم مرغی شرکت میتوان استفاده کرد با دانسیته بالا

 35. امیر گفت:

  سلام
  من اتاق ۲۰ متری ۴در ۵ دارم می خواستم یک دیوار شو عایق صدا کنم چون می خوام استودیو شه
  کدوم عایق پیشنهاد می کنید و قیمت ش چقدره ممنون

  1. سلام عایق های صدا دو طرف صاف شرکت ارام گستر پارس برای اجرای این کار کاربورد زیادی دارد

  2. سلام برای این کار شما میتوانید عایق صدا شانه تخم مرغی شرکت و یا تجهیزات اگوسیک شرکت استفاده کنید مرسی

 36. خانزاده گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من برای کلاس های آنلاینم نیاز دارم صدا داخل اتاقم نیاد( صدای تلویزیون و اعضای خانواده و … )، شما چه محصولی رو پیشنهاد میدید؟

  1. سلام عایق های صوتی و حرارتی شانه تخم مرغی و دو طرف صاف ولی با شرکت یه مشاوره داشته باشین

 37. برای عایق کردن پمپ اب برای پمپ باکس با ام دی اف و یا چوب معمولی دروست کنید که بزرگ تر از پمپ باشه و عایق های صوتی شانه تخم مرغی با دانسیته بالا از شرکت خریداری کنید و از داخل به سمت پمپ بچسبانید مرسی

 38. مصطفی گفت:

  سلام ما دیوار پذیرایی منزلمان با دیوار منزل همسایه مشترک هستش وخیلی صدای همسایه مون ازار دهنده هستش میخواستم ببینم میشه دیوار رو به صورت کامل عایق صدا کرد و از کدوم محصولتون باید استفاده کرد. ممنون

  1. سلام برای اجرای دیوار مشترک کل اجرا و نصب شرکت انجام میده و به شما یه دیوار دیگه تحویل میده که با عکس یا کارشناسی برای دیتیل اجرایی و ضخامت تصمیم گیری میشود مرسی وبرای بهتر مشاوره با شرکت تماس بگیرین مرسی

 39. حفیظی گفت:

  سلام وقت بخیر
  پکیج داخل منزل هست و بخصوص زمستان خیلی صدا داره آیا امکان عایق بندی وجود دارد؟

  1. سلام بله با عایق های شانه تخم مرغی و یا دو طرف صاف شرکت میتوانید صدارو کاهش بدین مرسی

  2. میثم گفت:

   سلام
   ما آپارتمانمون نو ساز هستش و میخواییم اگر بشه عایق صوتی بزنیم
   آیا میشه عایق صوتی رو کار برای سقف کار کرد
   آیا عایق صوتیهای شما با طرحهای مختلف و سفید موجود دارید؟
   با تشکر

   1. سلام بله عایق صوتی برای اجرا رو کار هستش و اینکه بعد از اجرا شما میتوانید رنگ و کاغذ دیواری انجام بدین

 40. یعقوب گفت:

  سلام و خسته نباشید من میخواهم در واحدم که طبقه سوم هست قالی بافی کنم لطفا بفرمایید چگونه عایق کاری کنم تا صدا موقع کار کردن همسایه هارو اذیت نکنه؟

  1. برای این جور کارها مشاوره باید با شرکت تماس بگیرین

 41. میثم گفت:

  سلام وقت بخیر
  دو تا مشکل داریم :
  1- همسایه دیوار مشترک با اتاق من سگ دارد و شبها پارس می کند و همچنین تا صبح بیدار است و آهنگ گوش می کند و حرف میزنند و دیوار بسیار نازک است شاید به ضخامت 2 سانتی متر و توخالی.
  2- همسایه طبقه بالا پسر 5 ساله دارد که با پارک اشتباه گرفته و به قصد فروریختن سقف می دود.
  لطفا راهنمایی فرمایید.

  1. سلام برای دیوار مشترک که با همسایه دارین باید عایق صوتی حرارتی شرکت اجرا شود و برای سقف

 42. فرشاد گفت:

  سلام
  میخام داخل اتاق‌ یک عدد ماینر نصب کنم
  عایق صدا هست ک به هیچ عنوان صدای دستگاه بیرون نیاد و مزاحم خواب نشود
  سپاش

  1. سلام برای عایق صوتی دستگاه ماینر بهترین عایق صدا عایق های AGP هستش که میتوانید انجام بدین

 43. محسن گفت:

  سلام از چه عایقی برای صدای کوبشی باید استفاده کرد

  1. از عایق های کوبشی شرکت

   1. ناشناس گفت:

    سلام،من پمپ آب جتی دارم خیلی صداش زیاده،درست کردن یک جعبه محفظه فلزی و عایق کردنش باعث افزایش حرارت و خرابی پمپ نمیشه؟

    1. باکس باید بزرگ تر از پمپ باشه

 44. احسان حاجیان گفت:

  سلام ببخشیدمنزل ماتویه کوچه اصلی وپرازرفت وآمدماشین هست واتاق من دقیقاروبه کوچه هست یه پنجره دوجداره هم دارم ولی بازصدای رفت وآمدماشین رو100درصدنمیگیره واین سروصدانصفه شباموقع خواب خیلی اذیت میکنه میخواستم راهنمایی کنین بااستفاده ازعایق صوتی میشه اتاق وبه خصوص پنجره ام رو100درصدصداگیری کردمنظورم از100درصدیعنی سکوت کامل مثل استودیویاموقعیکه مثلاپنبه توگوش میذاریم.ماکرج هستیم.برای بازدیدواجرامشاوری داریددرکرج که بتونه مشکل ماروببینه وحل کنه ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   سلام برای اجرا مشد کلی نیست ولی برای نمای ساختمان ایراد دارد پنجره هارو 3 یا 4 جداره باید کرد یا گاز پنجره زده شود مرسی

 45. محمد مهدی جهانشاهی گفت:

  با سلام من چون در آپارتمان زندگی می کنم برای تمرین صدا سازی بایستی که بلند تمرین کنم بنا براین احتیاج به یک فضایی مثل چادر مسافرتی دارم در اندازه ای که یک یا دو نفر در درونش جا بگیرن دو سوال داشتم
  1 آیا این کار امکانپذیر است
  2 در صورت امکانپذیر بودن آیا این عایق ها می توانند جلوی صدا را طوری بگیرند که نهایتا صدا کمی از بیرون چادر شنیده شود و اصلا از فضای اطاق یا آپارتمان خارج نشود
  با احترام

  1. سلام با چادر که نه ولی اتاق با ام دی اف درست شود و بعد عایق های صوتی اجرا شود بهترین را هستش

 46. Ali گفت:

  سلام این سوال پرسیده بودم جواب ندادین دوباره میپرسم
  من میخام یه انباری رو بکنم اتاق مطالعه این مغازه یه در تقریبا 2در2 ب بیرون داره و از هر 2 سمت دیگ هم دیوارش ازاده و سمت راستش هم با دیوار حیاط همسایه مشترکه حالا این مغازه به شدت سرد میشه و سروصدا میاد داخل( بیشتر میخام عایقی که برای در میگیریم عایق صدا و گرما و دیوار ها بیشتر عایق سرما باشه)
  حالا چه عایقی هم برای سرما و هم برای صدا مناسبه؟
  و عایق ک به در میزنم باید با دیوار متفاوت باشه؟
  میشه لطفا جواب بدید

  1. سلام شما از عایق های دو طرف صاف شرکت میتوانید استفاده کنید

 47. Ali گفت:

  سلام من میخام یه مغازه رو ب اتاق مطالعه تبدیل کنم دربش رو ب بیرون هست ک بیشتر صدا از اونجا میاد و دیوار ها هم پشت و سمت چپ به حیاط خودمون و راست ب حیاط همسایه وصله و کلا دیوار مشترکی با جایی نداره فقط سمت راست با دیوار همسایه مشترک هست و هم اینکه به شدت سریع گرما رو از دست میده حالا چ عایقی بگیرم ک هم عایق صدا باشه و هم حرارات و برای هر قسمت کلا چی مناسبه؟

  1. سلام برای مشاوره بهتر و بازدید از محل با شرکت تماس و هماهنگ شوید

   1. 09127104866 اقای ایرانی داخل سایت شماره هستش

 48. محسن گفت:

  آیا برای شهر شاهین شهر.اصفهان نیز خدمات ارائه میکنید؟ممنون

  1. سلام اجرا خیر ولی ارسال جنس بله

 49. مائده گفت:

  سلام ببخشید میخوام یه اتاقو نصف کنم تقریبا مساحتش ۸ متره یه فضای کوچیکه مطالعه ک میخوام صدایی نیاددباید از چی استفاده کنم و اینکه آیا تاثیری داره ک صداییو نشنوم؟

  1. سلام عایق های صوتی شانه تخم مرغیAGP استفاده بکنید

 50. میثم گفت:

  سلام من برای ۲۵ متر عایق دوطرف صاف چقدر باید هزینه کنم

  1. سلام تماس بگیرین با شرکت در خدمت هستیم

 51. سلام بله با شرکت تماس بگیرین در خدمت هستم

 52. مهدی گفت:

  سلام
  میخوام جلوی ورود و خروج صدا رو به اتاقم بگیرم آیا میتونم از عایق دو طرفه استفاده کنم؟(بیشتر برام مهمه تا حدی زیادی جلوی ورود و خروج صدا گرفته بشه)
  و اینکه باید کل دیوار رو عایق بزنم یا یه تیکه کافی؟ ممنون

  1. سلام بله با عایق های صوتی میشه این کار رو کرد ولی اجرای عایق به همراه کاور شرکت انجام میدهد کارشناس ما برای بازدید خدمت میرسند

 53. مهدوی گفت:

  با سلام،
  طبقه بالایی ما وقتی راه می رن، کلا صدا تو خونه ما می پیچه. می خواستم بدونم که آیا می شه چیزی به سقف زد تا صدای پای این همسایه نماها نیاد؟

  1. سلام بله ولی تا 30 تا 40 درصد کاهش صدا دارین چون این نوع صدا های صداهای کوبشی هستن

 54. مهدی گفت:

  سلام من یک کارگاه آهنگری دارم که چکش کاری سرو صدای زیادی داره و باعث اذیت همسایه ها میشه برای همین به تمام دیوارها و سقف پشم سنگ با ضخامت ۱۰ سانت و دانستیته ۱۰۰ نصب کردم و پس از نصب با سفال جلوی پشم سنگ دیوار کشیدم و گچکاری کردم قبل از دیوارکشی صدا تا حد زیادی کم شده بود ولی بعد از دیوارکشی تقریبا مثل قبل صدا زیاد شد الان به نظرتون چکار میشه کرد ؟ ( صدای چکش که روی سندان آهنگری زده میشود زیاد است )ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  1. سلام برای شکست صدا شما از عایق های صوتی شانه تخم مرغی شرکت میتوانید استفاده کنید

 55. هادی صباغ گفت:

  با سلام ،میخاستم بپرسم تو مشهد نمایندگی دارید.؟من ساکن طبقه دوم هستم صدای همسایه از طبقه سوم و از طریق کانال کولر پایین میاد آیا میشه از عایق صوتی استفاده کرد، کدوم مدلش

  1. سلام میشه انجام داد ولی متاسفانه کسی رو در مشهد نداریم و یا نمایندگی

 56. مهرابی گفت:

  باسلام عرض ادب ، ما طبقه اول هستیم ، پنجره ها چوبی است و برای اینکه نمای ساختمان تغییر نکند و زشت نشود نمی خواهیم آن را با دو جداره تعویض کنیم ، اما صدای فن مغازه کنار ساختمان بسیار برایم آزاردهنده است مخصوصا شبها موقع خوابیدن ، شما راهی برای حل این معضل دارید ؟ میتونم پنجره را از داخل با چیزی عایق کنم؟

  1. سلام عایق های دوطف صاف میشه انجام داد ولی استاندارد نیست چون نورگیر خانه از بین میرود

 57. Mehdi گفت:

  سلام من دو تا سگ دارم که خیلی دوسشون دارم و همسایه‌کناری خیلی شاکی شدو شکایت کرد برا همین گذاشتمشون تو ی اتاق دورتر از خونه همسایه ولی بازم صداش خیلی بلنده و بازم شاکی شده میخوام اتاق رو عایق کنم که لا اقل ظهر و شب موقع خواب بذارمش داخل چه نوع عایقی خوبه که اصلا صدای سگام بیرون نرن ممنون

  1. سلام شما اول درب ورودی رو عایق کنید و بعد دیوار هارو یا عایق شانه تخم مرغی دانسیته بالا اجرا کنید

 58. شوشتریان گفت:

  سلام . برای اتاقهای ژنراتور گازوییلی که چرخش هوا و حرارت بالایی دارند عایق صوتی روکار می خواستم. نسوز بودن عایق ها برایمان بسیار مهم است و اینکه صدای اکو شده ژنراتورها در اتاق بسیار بلند و فراگیر هستند و میخواهیم کاملا صدا از بین برود و از این اتاقها هیچ صدایی بیرون نیاید. چنین محصولی دارید؟

  1. سلام بله عایق های شانه تخم مرغی حرارتی صوتی AGP داخل سایت هم کلیپ و هم مشخصات فنی موجود هستش

 59. ایمان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم یک اتاق رو به دو قسمت تقسیم کنم که یک طرف صدای نسبتا بلندی ( از قبیل صدای گیتار، پیانو و … ) داره میخواستم بدونم برای تقسیم از ترکیب عایق پلی اتیلن و فوم هرمی با ضخامت و تراکم بالا استفاده کنم بهتر هست یا از ترکیب عایق دو طرفه شما و فوم هرمی با ضخامت و تراکم بالا.
  متشکرم

  1. سلام با کارشناس شرکت تماس بگیرین 09127104866

 60. علی گفت:

  سلام و عرض ادب ، از داخل دیوار اتاق خواب ما بویلر رد شده ودر شب که سکوت هست این صدای تق تق بویلر واقعا آزار دهنده هست آیا عایق هست که این صدا روبه طور کامل مهار کنه
  با تشکر

  1. سلام بله شما میتوانید از عایق صوتی شرکت مدل دوطرف صاف استفاده کنید

 61. محمد گفت:

  سلام میخواستم بدونم من بخوام برا گیم استفاده کنم میتونم خودم رو دیوار رو شانه تخم مرغ بزنم یا اثر نمیکنه؟

  1. سلام بله شما عایق های شانه تخم مرغی شرکت رو میتوانید استفاده و اجرا کنید

   1. فرشته حاصلی گفت:

    سلام وقت بخیر.طبقه اول یه ساختمون هستیم برای پیشگیری از سرمای ی کف خونه در زمستان میشه از عایق دوطرف صاف زیر فرش استفاده کرد؟

    1. سلام بله ولی نمایه جالبی ندارن بیرو از فرش

 62. مهران رحمتی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ما خونه دوطبقه ویلایی داریم و زیر پله پمپ آب گذاشتیم تو طبقه اول صداش خیلی اذیت میکنه حتی اگ همه درو پنجره ها بسته باشن بازم صدای زیادی داره و شب و نصفه شب از خواب بیدارمون میکنه
  میخواستم ببینم این عایق شونه تخم مرغی یهتره یا دوطرف صاف؟
  هزینش برای حدود ۵ متر چقدر میشه

  1. سلام برای پمپ یک باکس بسازید با ام دی اف و بعد عایق ها صوتی شانه تخم مرغی با دانسیته بالا رو استفاده کنید خیلی عالی میشه

 63. مینا لاله گفت:

  سلام ایا برای صدای هود آشپزخانه هم عایق دارید

  1. سلام بله عایق های صوتی دوطرف صاف مورد استفاده شماهستش

 64. سمیعی گفت:

  سلام
  یک سال ساکن آپارتمان هستم ، درخصوص سرویس بهداشتی سوال دارم.
  پس از عایق کاری دیوارها ، مشکل درب ورودی چگونه حل خواهد شد؟

  1. سلام برای عایق کردن درب شما عکس های درب رو برای شماره 09353040523 واتساپ بفرمایید همکارا در خدمت شما هستن

 65. محسن گفت:

  سلام ببخشید برای کمپرسور کولر گازی چه نوع عایقی پیشنهاد میکنید برای اینکه به لوله کمپرسور بچسبونم هم لرزشو بگیره هم صداشو

  1. سلام از عایق های صوتی شانه تخم مرغی و یا دو طرف صاف شرکت میتوانید استفاده کنید

 66. اصغر مرتضوی گفت:

  سلام وعرض ادب ببخشید بنده ساکن اصفهان هستم آیا در اصفهان نمایندگی دارید در صورتی که جواب مثبت بود لطفا راههای ارتباطی را ارسال نمایید . ضمنا اگر کلیپ ویا کاتولوک جهت آموزش نحوه نصب دارید جهت دیدن آن راهنمایی بفرمایید . ضمنا بنده قصد دارم یک دیوار لفتون ۵ سانتیمتر اجرا سپس عایق وپس از آن یک تیغه لفتون ۵ سانتیمتر اجرا نمایم آیا مورد تایید شما هست یا خیر؟ ضمنا شماره تماس بنده ۰۹۱۳۳۰۸۲۴۷۹ می باشد . با همین شماره در وات ساپ می توانید Add نمایید ودر اینستاگرام ID بنده Asgharmortazavı می باشد
  با تشکر فراوان

  1. سلام بله شما با شماره 09127104866 تماس بگیرین در خدمت هستیم

 67. وحید گفت:

  سلام.دو اتاق خواب من دقیقا بالای موتورخونه هست میخواستم بپرسم که برای صداگیری موتورخونه چه راهکاری ارائه میدید و اینکه چند درصد صدا قابل صداگیری هست.ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستین

  1. سلام بله شما میتوانید عایق های صوتی شانه تخم مرغی حرارتی شرکت را استفاده کنید و برای مشاوره بهتر با شماره شرکت تماس بگیرین ممنون

 68. امیر گفت:

  سلام ببخشید این عایق شانه تخم مرغی رو چجوری برای دیوار همسایه اجرا کنیم؟صدا از طرف خونه اونا میاد چجوری نصب کنیم رو دیوار خودمون؟

  1. برای اجرای عایق صوتی بین دو واحد از عایق های صوتی حرارتی AGP باید استفاده شود

 69. مهدی روزیخواه گفت:

  با سلام برای صداگیری درب های اسانسور که بصورت اتوماتیک کشویی میباشد انجام عایق درب ازچه نوع استفاده نمایم وهزینه ان خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام عایق های صوتی حرارتی دوطرف صاف استفاده میشود ولی برای راهنمایی بهتر با شرکت تماس بگیرین مرسی

 70. جمشیدی گفت:

  سلام من در شهرک اکباتان هستم طبقه بالایی مثل سربازها راه میرن ایا با عایق کاری مشکل ما حل میشه

  1. سلام اگر از سقف اجرا شود 30 تا 50 درصد کاهش صدا داریین وگر نه از طبقه بالا باید استفاده شود

 71. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید من میخواستم یک اتاق ۱۵ متری از کف و دیوارها و سقف ایزوله کنم برای استودیو میشه راهنماییم کنیم؟

  1. سلام بله بیشتر میتوانید از موکت استفاده شود

 72. سیاوش گفت:

  با سلام . من فقط یک عایق صوتی میخواستم که به هییچ عنوان کوچک ترین صدا رو انتقال نده حتی صدای حرف زدن رو اگه بگید چی کار من رو راه میندازه و میتونم از شما بخرم خیلی ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز عایق های صوتی دوطرف صاف شرکت رو میتوانید خریداری کنید و داخل سایت هم کلیپ هستش و هم مشخصات فنی مرسی

 73. محمد ابراهیم گفت:

  سلام

  آیا در محصولات شما عایق صوتی مناسب کانوپی جهت دیزل ژنراتور هم وجود دارد؟ و اینکه مشخصات فنی از کاهش صدا بر حسب db دارید ؟
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز برای دستگاه دیزل ژنراتور بهترین عایق صوتی که میشود اجرا کرد که دانسیته بالا و ضد حریق و حرارت میباشد و یک طرف آن چسبدار هستش عایق های صوتی حرارتی AGP که به صورت شانه تخم مزغی هستش میشود اشاره کرد که داخل سایت هم مشخصات فنی و کلیپ موجود هستش مرس

 74. سید هادی علوی گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای اجرای عایق دیوار مشترک از عایق های دو طرف صاف استفاده کنیم می تونیم برای نمای کار روی خود عایق کاغذ دیواری کار کنیم یا باید حتما یه دیوار کاذب چوبی یا غیره انجام بشه بعد کاغذ دیواری بشه؟

  1. بله برای بهتر انجام شدن فاینال کار برای عایق های صوتی دوطرف صاف از کاور استفاده شود خیلی عالی هستش (کناف, دیوار پوش , پی وی سی,…..)

 75. کریم بختیاری گفت:

  سلام برای عایق صوتی دستگاه ماینر چه مدلی میشود استفاده کرد

  1. سلام شما میتوانید عایق های صوتی حرارتی دوطرف صاف AGP , عایق صوتی حرارتی شانه تخم مرغی AGP رو مصرف به فرمایید که با دانسیته بالا هستش که ذاخل سایت مشخصات و کلیپ موجود هستش

 76. احسان گفت:

  سلام، همسایه کناری ما تو آپارتمان یه بچه داره که کلا شبها بیداره و ارامش زندگی رو از ما گرفته، ناراحتی اعصاب گرفتیم، دیوار هم انگار کاغذیه همه سر و صداها منتقل میشه، پیشنهادتون چیه برای عایق کردن اون، اصلا میشه جوری عایق کرد که واقعا صدا کم بشه؟ برام مهم نیست چقدر هزینه کنم و یا اینکه شکل ظاهری عایق چطوری باشه فقط میخوام ارامش داشته باشم تو رو خدا کمکم کنید. پیشنهاد ویژتون چیه؟

  1. سلام دوست عزیز بله با اجرای عایق صوتی شرکت ارام گستر پارس این تضمین رو به شما میدهد برای کاهش صدا و برای اجرای درست و بهینه شما باید اجازه بازدید بدهید که کارشناس ما کارو از نزدیک ببینند و اجرا انجام شود در خدمت هستیم

 77. هومن گفت:

  با سلام و احترام
  برای عایق کاری دیوار مشترک آپارتمانی که ساخته شده است چه راهکاری را پیشنهاد می دهید،منظورم این هست که می شود بر روی دیوار مشترکی که وجود دارد عایق کاری انجام داد،روش انجام آن چگونه است
  با سپاس فراوان از مشاوره شما

  1. سلام بله اجرای عایق صوتی دیوار مشترک بعد و قبل ساخت انجام میشود نمونه کارها داخل سایت و اینستاگرام موجود هستش و شما با شرکت برای مشاوره میتوانید تماس بگیرین ممنون 02122878674

 78. مرعشی گفت:

  سلام من مرعشی هستم پروژه میرداماد خواستم بابت اجرای عایق صوتی دیوار مشترک از شما مدیر ارام گستر پارس و تیم اجرای شما تشکر کنم ما خیلی راضی هستیم جناب ایرانی و 3 تا از همسایه های ما کارو دیدن و من هم شمارو معرفی کردم مرسی

  1. مرسی از لطف شما خانم مرعشی

 79. ناشناس گفت:

  سلام فوم AGP رو میشه روکار هم استفاده کنیم؟؟منظورم اینه برا خونه ای کا ساخته شده ولی میخواد دیوارشو عایق صدا کنه بازم.

  1. سلام عایق های صوتی شرکت ارام گستر AGP داخل کار باید انجام شود و نمای زیبایی ندارند

 80. مریم گفت:

  سلام. برای عایق صوتی سقف چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ برای صدای موسیقی و کشیدن میز و مبل

  1. سلام بله باید عایق های صوتی شرکت رو از زیر سقف همسایه اجرا بکنید که 6 سانتیمتر ضخامت اجرایی هستش

 81. کریم گفت:

  عایق صوتی حرارتی مدل شانه تخم مرغی برای دستگاه دیزلژنراتور موجود دارین و قیمت این مدل عایق صوتی رو بفرماییید ممنون میشم

  1. سلام برای سفارش و خرید عایق های صوتی با شرکت تماس بگیرین ممنون

 82. صادق گفت:

  برای عایق کردن دیوار مشترک برای کاهش صدا تا حدی شرکت ارام گستر پارس تضمین میکند

  1. اجرا و نصب عایق های صوتی دیوار مشترک شرکت به صورت تضمینی میباشد

 83. رضا گفت:

  سلام برای اجرای عایق صوتی درب منزل شما در محل انجام میدین یا در باید ارسال شود خدممتان برای صوتی شدن

  1. اجرا در محل انجام میشود

 84. ف-محمدی گفت:

  با سلام
  ساکن اپار تمان در طبقه سوم هستم
  همسایه طبقه چهارم قدمهای بسیار سنگینی دارد ( ماههد رزه رفتن سر باز ها ) به طوری که راه رفتن در طبقه بالا اسایش را از ما سلب کرده است
  کدان نوع عایق با بهترین تاثیر را پیشنهاد می فرمایید
  ایا کاملا صدا از بین می رود ؟
  ایا سقف موجد تخریب می شود ؟
  هزینه تقریبی برای هر متر مربع چقدر می شود ؟
  ایا ایجاد سقف جدید که روی عایق انجام می شود هم با کار شناسان شما عملی می شود ؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما
   برای انجام این کار می توانید از عایق های صوتی حرارتی دو طرف صاف آرام گستر پارس استفاده نمایید.
   برای انجام پروژه نیز دو حالت وجود دارد :
   1- پهن کردن عایق های صوتی در کف پای طبقه ی بالایی و سپس ملات ریزی و انجام عملیات سنگ و سرامیک
   2- اجرای عایق صوتی دو طرف صاف بر روی سقف منزل خودتان
   جهت استعلام هزینه ها و مشاوره هرچه بهتر پیرامون خرید و نصب عایق صوتی لطفا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

 85. سعبد گفت:

  سلام برای دیوار مشترک چه نوع عایق صوتی باید استفاده کنم مرسی

  1. سلام و عرض ادب
   بهترین عایق صوتی برای دیوار مشترک مدل صوت حرارتی دو طرف صاف AGP می باشد که از دانسیته یا چگالی بالایی نیز برخوردارند.

 86. علیرضا خدایی گفت:

  سلام ببخشید من طبقه اول هستم تبریز زندگی می کنم کلا می خوام سقف و کف رو عایق صوتی کنم البته کف همراه با عایق حرارتی باشه بهتره؟ اولا آیا امکان پذیر هست بخصوص عایق از سقف و هزینه کلی و تقریبی چقدر میشه؟ ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   عایق های صوتی و حرارتی شرکت آرام گستر پارس برای کف بسیار مناسب می باشند اما به شرط آن که عایق های صوتی را در قسمت کف پهن کنید و سپس روی آن ملات ریخته و بعد سنگ و سرامیک کنید.
   برای سقف نیز می توانید از عایق های صوتی حرارتی AGP استفاده کنید. پس از اجرا نیز می توانید برای داشتن یک سقف فلت و مسطح روی آن را کناف کنید.
   جهت بهره مندی از مشاوره رایگان پیرامون خرید و سفارش فوم های صدا می توانید در ساعات کاری با شرکت آرام گستر پارس تماس حاصل فرمایید.
   با سپاس فراوان

 87. جاوید رضویان گفت:

  سلام به شما دوستان لطفا یه شماره تلفن برای مشاوره به من بدید ومن جاویدم از ساری ولز شاگردان آقای بهرامپور

  1. سلام کاربر گرامی.
   شماره های تماس جهت مشاوره پیرامون خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان و انواع دیگر عایق صدا : 02122878661

   1. مینو رستم آبادی گفت:

    سلام ما تو آپارتمانی زندگی میکنیم که همسایه طبقه پایین آرامش رو از ما گرفته با سر و صداهای زیادشون میشه کف رو هم عایق صدا کرد؟ باید سرامیکها کنده بشن یا روی اونها هم میشه کار کرد؟

    1. سلام دوست عزیز بله باید عایق های صوتی شرکت روی کف زده شود و بعد سنگ یا سرامیک شود

    2. فود گفت:

     سلام ایا در اهواز هم نمایندگی دارید

     1. سلام نمایندگی خیر ولی ارسال عایق های صوتی دوطرف صاف انجام میشود

     2. فاطمه گفت:

      سلام وقت بخیر
      بین ما و طبقه بالا یک نورگیر وجود داره که روی سقفش pvc نصب کردیم، ولی سر وصداشون باز میاد، میخواستم بپرسم چه عایق صوتی براش مناسب تره؟
      با تشکر

     3. سلام با عایق های صوتی شانه تخم مرغی میتوان این صدا رو از بین برد

   2. سلام با این سیستم که عایق صدا بشه نزدیک به 30 تا 40 درصد کاهش صدا دارین

    1. ناشناس گفت:

     سلام خسته نباشید
     من یه آپارتمان طبقه ۵ دارم کف خونه سرامیک هست از کدوم‌محصولتون میتونم استفاده کنم که صدای راه رفتنمون پایین نره و بتونم روشو پارکت کنم

     1. سلام از عایق های کوبه ای شرکت میتوانید استفاده کنید که برای ضربه هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *